10 nejlepších dárků pro IT geeky

10 nejlepších dárků pro IT geeky

Vánoce opět pomalu a jistě přicházejí a už musíme začít přemýšlet o tom, čím obdarujeme své blízké. Cíleně se těmto svátkům říká „svátky klidu“, přitom asi každý zaměstnaný člověk dosvědčí, že je tomu naopak.

Dárky stejně většina lidí řeší 23. nebo dokonce 24. prosince, ale proč nezačít dříve? Nesednout si na chvíli k Internetu, pohledat a koupit svým blízkým vážně originální dárky. Co vám v tom brání? Našli jsme pro vás několik ideálních a celkem i vtipných dárků pro takového IT geeka. Nemusíte mu totiž hnedka kupovat nějaké drahé serepetičky. Originalita se cení, kupte mu něco, co bude praktické a u čeho se alespoň trošku pobaví!

Retro silikonová klávesnice

Každý programátor či kóder potřebuje mít vlastní klávesnici. Proto je silikonová „ohýbací“ a vodotěsná klávesnice tou pravou volbou. Navíc, když ji bude potřebovat přenést, jednoduše ji sroluje do ruličky – nic složitého. Jen dodám, že k počítači se dá připojit prostřednictvím USB konektoru nebo PS 2. Možná bychom našli jen jednu nevýhodu, která je celkem nepodstatná – chybí numerická klávesnice.

0922

USB vysavač

Samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit nějaký povedený nástroj s připojením na USB. Za zmínku zde samozřejmě patří vysavač, který (jak již název napovídá) si můžete pohodlně zapojit k vašemu počítači. Nepočítejte s tím, že tento vysavač vám hravě vysaje celý byt, spíše se jedná o chytrou věcičku na pohodlné a rychlé čištění klávesnice.

Čokoládový notebook

Nemyslete si, že zajdete do elektra a poprosíte o čokoládový notebook. Jedná se spíše o takový vtipný, ale chutný dáreček. Čokoládová klávesnice a kartonový obal tak vytvoří geniální imitaci staršího notebooku od značky HP.

0001

USB myš ve tvaru autíčka

Taky celkem pěkný dáreček, možná trošku nepraktické na hry, ale jako doplněk je to geniální. Řeč je o USB myších, které připomínají autíčka. Na výběr máte z několika modelů a barev – Super GT stříbrné nebo červené. Nebo také můžete zvolit bezdrátovou myš v podobě autíčka.

2513_2

Čistící hmota Cyber Clean

Cyber Clean je oblíbeným nástroj pro čištění především klávesnic a méně dostupných míst. Dá se říci, že se jedná o jakýsi „lepkavý sliz“, na který se nečistoty jednoduše nalepí. Jedná se o originální a praktický dárek s všestranným využitím.

2771_2

Skládací kostka iCube

Doslova prací takového ajťáka je sedět několik hodin u počítače a tvrdě pracovat. Avšak, kde je ta zábava? Práce a zase jen práce… Proto máme pro vás kreativní řešení, které mu připomene jeho koníček a zároveň procvičí trošku logické myšlení. Ten zázrak se jmenuje iCube. Jedná se totiž o mírně upravenou alternativu Rubikovy kostky. Tentokrát v pojetí oblíbených appek, s kterými se můžete setkat především v oblíbeném prostředí mobilního operačního systému iOS.

3946

Čokoládová klávesnice

Když jsme tu měli „rolovací silikonovou klávesnici“, nemůže vás ani překvapit ta čokoládová. Nedá se na ní sice psát, neboť by z ní po týdnu používání nic nezbylo, ale rozhodně se jedná o dárek, který potěší.

4047

USB disk ve tvaru srdce

Tento dárek se spíše hodí pro ženy. Je to praktické a celkem chytré, neboť skoro každý ajťák má u sebe vždy nějakou tu flashku. Tato (ve tvaru srdce) vypadá nejen stylově, ale skrývá v sobě i užitečných 8 GB volné paměti, která se v případě nouze hodí vždy!

4050

Notebookový stolek do postele

Toto je pro změnu geniálním řešením pro programátory, kteří mají své pracoviště v posteli. Jednoduše si vezme svůj notebook, dá si ho na stylový a užitečný stoleček a práce může začít! Co více dodat…

4071

Budík s terčem

U tohoto lze chvíli přemýšlet, zda se jedná zrovna o geniální dárek pro IT geeka. Ale stejně, řekněte, kdo by nechtěl zastřelit svůj budík? Zde je to dokonce povinností. U klasických budíků musíte ráno hledat tlačítko, zde je vaším úkolem se trefit do terče. Jak originální!

 4081

To by bylo vše, pokud hledáte ještě více dárků, doporučujeme vám navštívit například specializovaný internetový obchod, který se této oblasti věnuje již osmým rokem – Dárkoviny.cz. Pokud tedy hledáte místo, kde sehnat kvalitní vánoční dárky, které nejen pobavý, víte, kde hledat!

Foto: darkoviny.cz

Štítky: , , , , ,

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru