10 videí s dětmi, která vás dostanou

Děti. Zdroj věčných starostí, ale i věčné radosti. Nejlepší je, když vlastní nemáte a můžete si je jen od někoho na chvíli půjčit. Až vás přestanou bavit nebo začnou být hodně otravní, jednoduše je vrátíte. Nejdřív si s nimi ale nepochybně užijete spoustu legrace. Jen koukejte. Máme tu přehled x videí, kde si představíme, co takové roztomilé dětičky dokážou.

1. Průzkum světa

Než děti dorostou do dospělosti, musíte je toho spoustu naučit. Učí se poznávat svět. Jejich reakce na různé nové podněty jsou často dost zajímavé. Tenhle malý klučina je například naprosto vyjukaný z rýmy. Prostě se bojí, když jeho maminka smrká.

2. Projev emocí

I malé děti mají vyvinutý cit a dokáží projevovat emoce. Obzvlášť ke svým milovaným maminkám. Tohle video je toho jasným důkazem. Desetiměsíční miminko je dojaté maminčiným zpěvem.

3. Nádherný zpěv

U některých dětí už v brzkém věku poznáte, že mají nakročeno ke dráze úspěšného zpěváka. Možná vám u toho poznávání prasknou bubínky. Ale co byste neudělali pro vývoj budoucí hvězdy. Dvouletá Makena snad ještě neumí pořádně mluvit, ale už suverénně zpívá Someone Like You. Svou roztomilostí by si určitě dokázala získat publikum.

4. Nádherný řev

Brečí všechny děti. Některé víc, některé jsou naopak hodnější. Každý rodič si to ale musí protrpět. Někdy prostě nic nepomáhá, takže nezbývá nic jiného, než počkat, až se pláčem unaví. Víte, kolik na takový řev musí spotřebovat energie?

5. Nepřekonatelné taneční kreace

Vy byste se ve svém věku jistě už styděli něco takového předvádět. Děti ale nemusí. Klidně si mohou tancovat třeba na Gangnam Style. Ta tygrovaná holčička je ale opravdu talentovaná, že?

6. Se smíchem jde všechno lépe

Je jedno, co vaše díte rozesměje. Za jeho úsměv jste pokaždé rádi. A pokud se podobá spíše hysterickému záchvatu, ani to není na škodu. Vezměte kameru a můžete mu dopřát se již v tak nízkém věku stát YouTube celebritou.

7. Nadšení z obyčejných věcí

Je jedno, jestli je to třeba zvuk trhajícího papíru nebo nafouknutý pytlík, který pouštíte dolů a on letí. Je to prostě kouzelné, jak jsou malé děti úplně nadšené z tak obyčejných věcí.

8. Otisky od zubů a kousance

To je zákeřné. Kdo zažil malé děti, určitě se mu poštěstilo mít někde na těle aspoň otisk zubů. Tohle video s příznačným názvem Charlie mě kousl do prstu – už zase je toho jasným důkazem. Ještě že malý Charlie nemá tolik síly, že by prst ukousl.

9. Dvojnásobná radost

Když se vám náhodou poštěstí a přinesete si domů z porodnice dvojčátka, máte hned dvoje starosti. Ale taky dvojitou radost! A když se dvojčátka tak krásně shodnou jako jedenáctiměsíční holky v tomhle videu, je to potom radost sledovat.

10. Nemůžu, pracuju

Na závěr tu máme něco takového typicky českého. Tohle by dítě někde v Americe určitě neudělalo. Dvouletý Jára je ale zodpovědný a nemá čas obědvat, když pracuje. Prostě nemůže, jede škodovkou. Zavírej mámo!

Všimli jste si, co měly děti na videích na sobě? Pravděpodobně ne, protože vás zaujaly především jejich výkony a výrazy. Jenže jak určitě sami dobře víte, šaty dělají člověka. Podle oblečení si o tom druhém okamžitě uděláte vlastní úsudek.

Když mají roztomilé malé děti ještě pěkné oblečení, takže i sladce vypadají, je to nepochybně krásné. Jenže kde sehnat krásné hadříky? Pokud sháníte opravdu luxusní značkovou módu, můžete kouknout na www.byby.cz. Najdete tam luxusní dívčí módu i chlapeckou. A nejen pro miminka. Kromě krásných oblečků pro ty nejmenší tam totiž klidně obléknete i čtrnáctileté děti. Od botiček, přes šaty a šortky až k šálám. Prostě jakýkoliv kousek, který ve skříni vašich ratolestí chybí.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru