15 nejhloupějších Google produktů (které zatím neexistují)

15 nejhloupějších Google produktů (které zatím neexistují)

Když se řekne Google, zřejmě se vám vybaví ten vyhledávač. Jenže už to dávno není jen o vyhledávání. V rodině Googlu je velká spousta různých produktů pro rozličné účely. Od Gmailu, přes sociální síť Google+ až k Google Analytics. Možná byste si řekli, že má Google už vlastně všechno. Ale není to tak. Které produkty mu ještě chybí? Pojďme si trochu zafantazírovat.

1. Google Tunes

google-tunes

Google má svůj vlastní hudební obchod. Google Tunes je první hudební služba, která nic neplatí umělcům, a tak nevyžaduje ani žádné peníze od svých zákazníků. Díky tomu má spoustu uživatelů a je plný zpěváků, o kterých jste pravděpodobně v životě neslyšeli. V současné době je Google Tunes určen pouze pozvaným, ale doufáme, že už brzy se otevře veřejnosti.

2. Google Filters

google-filters

Google Filters dokáže ze stránek vizuálně odstranit obsah, který se vám nelíbí. Veškeré údaje získané od uživatelů navíc monitoruje a používá ke svým výzkumům (45 % obyvatel Floridy blokujeslovo „gay“).

3. Google Dangersearch

google-dangersearch

Přichází nový způsob, jak na internetu najít ty nejděsivější obrázky! Služba je však dostupná pouze lidem starším 18 let. Mladší lidé ji mohou používat pouze za podmínky, že mají opravdu hodnou maminku, která se nestará o to, co si její děti prohlíží na internetu.

4. Google Minus

google-minus

Vracíme se k jednodušším minimalistickým dobám Googlu. Google Minus je stránka, kde si můžete odpočnout po náročném dlouhém dni. Bylo z ní odstraněno vyhledávací pole, které bylo nahrazeno uklidňujícím bílým místem.

5. Twoogle

google-twoogle

Dvojitý vyhledávač vám šetří čas! Twoogle umožňuje hledat dvě různé věci najednou a pak srovnávat výsledky. Pokud se vám to líbí, zkuste ještě Troogle, Quadroogle nebo dokonce Pentoogle. Takové souběžné vyhledávání pěti pojmů může být docela sranda.

6. Google Sun

google-sun

Google Earth už je věc zastaralá, chce to něco nového. Na Google Sun se můžete plně pohybovat po slunci. Z pohodlí vašeho domova si můžete v klidu vychutnat oslnivé erupce plynné energie. Několik set astronautů, kteří se vydali Slunce zmapovat, při své práci zemřelo, takže byste tuhle službu měli používat s myšlenkou na jejich památku.

7. Google Sandwich

google-sandwich

Google Sandwich vám umožní kombinovat různé ingredience do sendviče, vytvořit profil sendviče a sdílet své sendvičové preference s přáteli. Můžete si vybrat z více než 50 000 dostupných ingrediencí. Upozorňujeme však na to, že Google Sandwich neumožňuje objednat si skutečný sendvič.

8. Google Blurtz

google-blurtzs

Jedná se o rafinovanou krátkou formu mikroblogování. Povolených máte pouze 10 znaků a příspěvek můžete publikovat jednou za čtrnáct dní. Takže se ujistěte, že je to, co chcete sdělit, fakt důležité.

9. Google Payphone

google-payphone

Zcela nová telefonní budka, kterou můžete používat nonstop. Google ji plánuje rozšířit po celých spojených státech a předpokládá, že na počátku roku 2017 zcela nahradí mobilní telefony.

10. Google Google

google-google

Google vyhledávač, který prohledává pouze Google služby. I když může být užitečná k tomu, abyste našli své oblíbené Google produkty, důrazně doporučujeme, abyste přes ni nikdy negooglili GoogleGoogle, protože by to mohlo způsobit problémy a/nebo smrt vašeho počítače.

11. Google Deity

google-deity

Vytvořte si svůj vlastní idol, kterému se budete klanět, a snažte se ho vnutit druhým. Stvořte nové náboženství, božstvo, ke kterému se lidé budou modlit. Pomocí Google Analytics oslovte nevědomé masy lidí, které se vaší myšlenky určitě chytnou.

12. Google Taste

google-taste

Google vám konečně dává možnost ochutnat internet! Zažijte nepřátelskou slanost Redditu, chladnou vanilkovou nezajímavost Facebooku, sladkou chuť Objevit.cz a hořkou vášnivost Redtube.

13. Google Innovator

google-innovator

Využijte směšně spletitý algoritmus Google inovátoru. Spojuje totiž náhodná slova, ze kterých někdy mohou vzniknout skutečně zajímavé nápady.

14. Google House

google-house

Google je tak bohatý, že si může dovolit postavit každému na zemi dům. A hádejte, kolik domů pro vás postavil Zuckerberg? Ano, jednu velkou nulu. Od Googlu máte navíc zdarma veškeré účty za elektřinu a jiné energie. Vše, co musíte udělat na oplátku, je vyvěsit si na každou volnou plochu svého domu reklamní banner. Také budete 24 hodin denně natáčeni a pouštěni jako skvělá reality show.

15. Projekt LunaDrive

project-lunadrive

Ano, už jsme dokázali z Měsíce udělat obří server. Ale nebojte se. Brzy dokážeme ovládat den a noc a sluneční světlo tak, že budeme mít dvojnásobnou úrodu a uživíme daleko více obyvatel. 

Zdroj: Collegehumor

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru