15. září vyjde Internet Explorer 9 Beta 1

15. září vyjde Internet Explorer 9 Beta 1

5. září 2010 je pevně stanovené datum, kdy by měla vyjít první Beta verze slavného prohlížeče Internet Explorer s pořadovým číslem 9. Nová verze IE 9 by měla vyjít v  sanfranciském Design Centru. S postupem času se dostane devítka i k veřejnosti. Díky lokalizaci se můžeme těšit i na českou verzi.

Betaverze by měla oproti současným technologickým ukázkám obsahovat první náznaky nového uživatelského rozhraní.  Konečně nám tedy bude odtajněno, jestli se bude microsoftový prohlížeč držet své ideologie, nebo jako po vzoru svých konkurentů Opery, Firefoxu a Chromu se pustí i do odvážnějších prvků.

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru