Dnes vyšlo 1 článků

Svatební fotky jak je neznáte: Co se stane, když novomanželé chtějí něco „netradičního“?

Asi každý známe klasické svatební fotky. Ale – co když novomanželé chtějí něco originálnějšího? Něco, co se rozporuje s normálem a sahá až za hranice šílenství? Jak to dopadá? Rozhodně tomu originalita a jistý elán a zajímavost nechybí…

Originalita nesmí chybět! Ani co se týče svatebních fotek. Většinou (z 99,99%) se fotografové totiž snaží vytvořit svatební album plné kýčovitých scenérií a zamilovaných polibků či pohledů. Prostě žádný kus z pomyslného dortu originality. Asi nikomu nemusím nějak zvlášť uvádět příklad, jak vypadá klasická svatební fotka.

Fotky, které se rozporují s normálem

Ale někdy si s tím dokáží autoři fotografií dosti vyhrát, což dokazuje následujících šestnáct novomanželských párů. U nich vážně originalita nechybí. Je vidět, že tyto páry pojaly klasické focení svatebních fotek trošku jinak. Osobně by mě zajímala reakce (o pár let později) jejich dětí při prohlížení rodičovského alba s těmito fotografiemi.

Ocenili byste jejich originalitu, nebo dáváte raději přednost klasickým svatebním snímkům?

18qhsb0l49jb9jpg 355 5 70qgkbb 4517_3 256402_orult_eskuvoi_kepek 1394027354_awesome_wedding_photographs_wcth141 ArticleImage_153217-jpg C367k cbqRHqR edoamHo fgfg fotografc3ada-de-boda-20 KassoufW-21-1 webrmforce_by_truthcanbebought-d66zvcx wedding-photographer-Thailand-101

Zdroj: wherecoolthingshappen

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru