Dnes vyšlo 1 článků

22 sexy účesů alpak, které by jim člověk mohl závidět

Pokud jste až do teď přemýšleli, jestli je v nadpisu chyba, tak jste na tom stejně jako já. Ano, alpaky (druh lam), který je něčím ojedinělý – svými účesy, které by jim mohl téměř kdokoliv závidět.

Hit internetu, vtipně vypadající zvířata. My se tohoto zvyku budeme držet a proto vám přinášíme takovou malou módní přehlídku lam. A to doslova, konkrétně alpak. Alpaky nejsou zvláštní jenom svým jménem, ale účesem. Jejich bujná kštice je zvláštní ve svých tvarech, my bychom jim mohli jenom závidět. Pokud bychom mohli vyhlásit první cenu v říši zvířat, o nejhezčí účesy. Na prvním místě by se umístily, kdo jiný než Alpaky.

Nevím, proč mají takovéto účesy, co vím, že se nejedná o žádný vtip, neboť každý z tohoto druhu je originál právě tvarem svého účesu. Některé alpaky vypadají, jako by měly hlavu jako bowlingovou kouli, jiné zase elegantně (nebo ujetě).

Závidíte jim jejich účesy?

 

hilarious-alpaca-hairstyles-11

Autor: J* Grace Photography

hilarious-alpaca-hairstyles-1

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-13

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-14

Autor: Karen G.

hilarious-alpaca-hairstyles-16

Autor: The Alpaca Blogger

hilarious-alpaca-hairstyles-2

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-12

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-19

Autor: George Lowther

hilarious-alpaca-hairstyles-3 hilarious-alpaca-hairstyles-4 hilarious-alpaca-hairstyles-5 hilarious-alpaca-hairstyles-6 hilarious-alpaca-hairstyles-7 hilarious-alpaca-hairstyles-8 hilarious-alpaca-hairstyles-9 hilarious-alpaca-hairstyles-10 hilarious-alpaca-hairstyles-15 hilarious-alpaca-hairstyles-17 hilarious-alpaca-hairstyles-18 hilarious-alpaca-hairstyles-20 hilarious-alpaca-hairstyles-21 hilarious-alpaca-hairstyles-22

zdroj: justsomething.co

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru