3 šílená vánoční videa, která vás doopravdy pobaví

3 šílená vánoční videa, která vás doopravdy pobaví

Oslavme Vánoce, jak se patří se třemi vánočními videi, které se autorům doopravdy povedli. No, uznejte sami … :-)

Zítra je Štědrý den a svátky ovlivňují emoce nás všech. Vsadím se, že ve většině domácností se nyní gruntuje, vaří, peče, apod., aby zítřejší den byl, co nejlepší, nejhezčí a prostě nejpovedenější. Vánoční koledy se rozeznívají všude, v obchodních domech, rádiích, apod. Ale vůbec nic není určeno přímo ženám, které během svátků udělají dvojnásobek práce než během uplynulého roku. Proto tady máme menší gratulaci a koledu určenou přímo pro ženy, kde tančí šest polooblečených mužů na koledu Rolničky (Jingle Bell).

Tancující sobi

U Vánoc a zábavy ještě zůstaneme. Typickým symbolem Vánoc (především v Americe) jsou soby. Ale co když soby roztančíme a zakomponujeme do rytmu vánoční koledy…

Unikátní vánoční dárek pro vaše přátele

A jako poslední video tady máme jeden „unikát“ nebo spíše tip na vánoční dárek (trochu intimnější) pro vaše přátele, které to určitě potěší a možná i pobaví.

Veselé Vánoce!

foto: sxc.hu

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru