7 nejdražších obalů na iPhone!

7 nejdražších obalů na iPhone!

Přemýšleli jste někdy, jaké obaly na své „jablíčka“ používají milionáři a miliardáři? Díky webu gazelle.com se nyní na tyto předražená ochranná pouzdra můžeme společně podívat. A vězte, že se během výčtu těchto obalů dostaneme do fáze, že překonají samotnou hodnotu telefonu!

Pak se tedy účel naprosto vytrácí - chráníte mobil za tisíc dolarů obalem za stovky tisíc babek – takže když Vám spadne, způsobíte daleko větší škodu. Asi jako kdybyste kelímek od jogurtu před nárazem chránili plazmovou televizí. Nicméně pojďme si tyto hračky představit alespoň z obrázku:

1. Swarovski Elements Crystal iPhone Case: $239

Chcete mít na obalu svého iPhonu šperky od Swarovskiho? Pak není lepší možnost, než si zakoupit toto ochranné pouzdro. Jak vtipně redaktor z gazelle.com dodává, pokud na tento nemáte, můžete jednoduše rozbít flašku od piva a lepidlem si přilepit střepy na zadní kryt svého iPhonu.

luxury chain swarovski elements crystal Iphone 5/4s/4 Samsung Galaxy S3/Note2 cases cover

2. Louis Vuitton iPhone 5 Case: $315

Potrpíte si na známou francouzskou značku Louis Vuitton? Pak je následující obal přímo pro Vás. Samozřejmě, jak je u této značky standard, jedná se o kvalitně prošitou látkovou kapsičku, která zaručuje nulové poškrábání displeje a navíc nabízí známý monogram této společnosti, který Vám zajistí pocit důležitosti a bohatství.

3. Gucci Crocodile Skin iPhone 5 Case: $495

Další známou módní značkou, která se rozhodla vytvořit obal na iPhone je italská společnost Gucci. Jedná se o 100% italskou béžovou krokodýlí kůži, kterou jsi oblíbenci této značky mohou dovolit za „pouhých“ 495 dolarů. Možná ještě horší než cena tohoto obalu je fakt, že aby si mohli papaláši lépe chránit svou elektronickou hračku někdo někde zabil tak nádherné zvíře jako je krokodýl. Bohužel lidé si výrobky z pravé kůže kupují stále a ve velkém.

4. Burberry Studded Calf Leather iPhone 5 Case: $595

A máme tady další koženou srandu. Tentokrát téměř za 600 dolarů. Obsahuje neviditelný magnet, aby mobil nevypadl (což je možné dnes koupit i na tržnici za 50 korun). Výrobce si zakládá na originálním designu a příjemném vzhledu. Takže pokud jste například rocker nebo máte rádi blyštivé věci za spoustu peněz, pak pro Vás bude určitě tento obal terno.

5. Brikk Trim Titanium iPhone Case: $2,680-$4,430

Tyto pouzdra mají tři vrstvy titanu a brání tak poškození při nárazu. Má hned pět provedení a ty se liší i svou cenou - Raw Titanium ($2,680), Gray Stealth ($2,930), Gold ($3,810), Platinum ($4,120) a Black Carbon ($4,430). Poprvé se v této sedmičce nejdražších obalů na iPhone dostáváme nad cenu samotného stroje.

6. Miansai Solid Gold iPhone Case – $10,000

Tento zlatý obal v několika provedení (růžové, tradiční žlutá – matný či leštěný povrch) již stojí jako auto. Výrobcem je firma Miansai. Chránit iPhone věcí v hodnotě automobilu je jistě moudré rozhodnutí. Navíc čím dražší věc u sebe nosíte, tím více riskujete odcizení či přímo přepadení – přece jen takhle drahou věc ukradnout už se zlodějům vyplatí.

7. Anita Mai Tan Dragon and Spider iPhone Case – $880,000

A když už jsme u toho, kdybyste měli něco přes 18 miliónů korun navíc můžete si koupit unikátní Anita Mai Tan Dragon či Spider obal. Ten je totiž dražší několikanásobně než všechna předešlá pouzdra dohromady. A co je na tomto obalu vlastně tak skvělého? Diamanty, safíry, rubíny, smaragdy a další drahé kameny. Drak má konkrétně 2200 diamantů o celkové hmotnosti 32 karátů. Naproti tomu pavoukové provedení má 2800 černých diamantů o celkové hmotě 38 karátů. Samozřejmě nemluvíme i o zlatě a dalších standardech. Výroba takového obalu zabere 16 měsíců. Co dodat, leckdo by možná radši vilu s bazénem a ještě by mu zbylo.

Zdroje: etsy.com, louisvuitton.com, gucci.com, burberry.com, brikk.commiansai.comluxatic.com, gazelle.com

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru