PŘEDSTAVUJEME: AirVR – Virtuální realita na vašem iPadu

PŘEDSTAVUJEME: AirVR – Virtuální realita na vašem iPadu

Asi netřeba představovat Oculus Rift, brýle které vám umožní ze hry vytvořit realitu. Tato věcička však není nejlevnější a již nyní se začínají objevovat levnější a možná i praktičtější alternativy. Jako konkrétní příklad můžeme uvést technologii AirVR, díky které může být váš iPad mini nebo iPhone 6 Plus jakousi bránou do virtuální reality. 

Všichni víte, že Apple tvoří po všech stránkách praktická zařízení, které dokážou celkem velké množství věcí nahradit. S iPadem můžete dělat různé věci, dokonce se dá použít i jako erotická hračka, ale o tom raději až někdy jiny. Nyní opět zmiňované technologii AirVR, což je opět další „dobré jídlo z proslavené kuchyně Kickstarteru“, jehož zakladatelé mimochodem pochází z Toronta. Stačilo jim jen dvacet tisí pro dokonalou kampaň, díky které přetvořili dva zmiňované produkty Applu na úplně nový produkt, který uživateli umožní vejít do virtuální reality. 

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru