Tisková zpráva: Aktualizované mobilní mapy SmartMaps

SmartMaps (produkt firmy Seznam.cz, a.s.) připravil nové mapy do mobilních i PC aplikací ve verzi 2014/2015. Aktualizací a rozšířením prošly všechny mapy z nabídky. V prodeji jsou od 4.7.2014.

Je to největší aktualizace, která kdy byla na SmartMaps uskutečněna. Touto aktualizací se srovnal obsah SmartMaps a mapového portálu http://www.mapy.cz. Zaneseno bylo statisíce změn. Dále pak byly zapracovány úplně nové věci – čísla popisná a orientační do mapy po celé ČR, zastávky autobusů i MHD po celé ČR, popis lyžařských areálů a sjezdovek po celé ČR, kompletně přepracovaná síť lesních cest na Slovensku a další.

Mapové aktualizace jsou dostupné pro všechny platformy včetně zařízení Holux Funtrek 132.

Všechny mapy jsou již v nových verzích připraveny k zobrazení na našem webu nebo online v našich aplikacích, můžete si tedy všechny změny již prohlédnout přímo v mapách.

http://www.smartmaps.cz/aktualizace-map/

Kontakt:

http://www.smartmaps.cz

obchod@smartmaps.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru