Tisková zpráva: Allview uvádí na evropský trh nejtenčí smartphone, X2 Soul

Allview, lokální značka smartphonů a tablet číslo 1 v Rumunsku, uvádí dnes na evropský trh smartphone X2 Soul. S tloušťkou pouhých 5,55 mm se nový přístroj nachází na vrcholu hodnocení nejtenčích telefonů na světě.

Photo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20140522/687440

Revoluční rozměry telefonu byly získány díky použití nejnovějších technologií. X2 Soul je vyroben s 98% podílem kovu a skla, z obou stran je pokryt tenkou vrstvou CorningGorillaGlass 3 (0,55mm tloušťka v přední časti a 0,40 mm v zadní části). S tloušťkou pouhého 1 mm, displej, kterým je X2 Soul opatřen, je známý jako nejtenčí displej Amoled na trhu. X2 Soul je ideální přístroj pro osoby závislé na technologiích, baterie s 2300 mAH nabízí samostatný provoz až pro 10 hodin hovoru.

Nejsilnější hardwarové komponenty a nejnovější technologie byly vloženy do zařízení s tloušťkou pouhých 5,5 mm, aniž by byl ohrožen jeho výkon, uvedl Lucian Peticilă, generální ředitelka Allview.

Nové zařízení je opatřeno 5-palcovým displejem Full HD Super Amoled, procesorem Octa Core, 16 GB interní paměti, 2 GB RAM a dvěma fotoaparáty se 13, respektive 5 MP.

Silný procesor Octa Core MediaTek MT6592 s 28 nm, spolu s grafickým řešením Mali 450 nabízí prvotřídní výkonnost při hrách a pokročilý multitaskingu.

„MT6592 je součástí našeho závazku poskytovat vysoce výkonná a zároveň výhodná řešení, při urychlení změn na světovém trhu se smartphony. Díky platformě True Octa Core, všech osm jader integrovaného procesoru ve smartphonu X2 Soul je plně škálovatelných a schopných rychlosti do 1,7 Ghz, nabízející vynikající výkon per-watt. Zákazníci tak mohou používat jejich smartphone naplno a užívat si jeho výjimečného multitaskingu,“ uvedl Arthur Wang, ředitel vývoje ve společnosti MediaTek.

X2 Soul je vybaven hlavním fotoaparátem Sony IMX 135 se 13 MP, s automatickým ostřením a LED bleskem. Přední fotoaparát s 5 MP nabízí impozantní zorný úhel 95 stupňů, který umožňuje vytvářet full body autoportréty.

Smartphone X2 Soul je dostupný ve dvou barevných variantách (bílá a černá) a lze jej pořídit za cenu 333 euro.

Více detailů spojených s X2 Soul najdete na www.allviewmobile.com/international

O Allview

Allview byla založena v roce 2004 a je to lokální značka smartphonů a tabletů číslo 1 v Rumunsku. Allview Mobile sídlí v Rumunsku a Německu.

Alina Mocovan, Ginger PR (Agency)

Email: alina.mocovan@ginger.ro

Mobil: +40 721 368480

Elise Wilk, Allview

Email: pr@allview.ro

Mobil: +40 743609741

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru