Anketa: Obejdete se u notebooku bez USB myši?

Anketa: Obejdete se u notebooku bez USB myši?

Ti čtenáři, kteří mají svůj vlastní notebook, určitě někdy přemýšleli nad koupí USB, respektive bluetooth myši a podobně. V dnešní anketě jsme se rozhodli Vás zeptat, zda-li máte raději touchpad nebo klasickou myšku připojenou jakkoliv ke svému notebooku. Někteří z Vás možná raději bruslí prsty po touchpadu, ale některé to možná zdržuje při práci a raději volí právě myšky. Co Vy? Co máte raději a co využíváte? Podělte se s námi v komentářích a v anketě níže a to i Vy, kteří notebook nemáte, děkujeme!

[poll id="17"]

Jirka doporučuje:

Osobně bych doporučil bluetooth myš od Microsoftu, kterou mám již delší dobu a jsem s ní plně spokojen. Jak již je řečeno, funguje skrze bluetooth a díky dvoum tužkovým bateriím na spodku myši. Má velice pohodlné kolečko myši, které je těžké jen tak zamáčknout, jak se mi již nejednou u jiných laciných myší stalo. Dále určitě využijete zpětné tlačítko a barevné světýlko ukazující stav baterie.

Myš je možno zakoupit snad na každém obchodě s elektronikou a určitě i na internetu za pěknou cenu kolem 500 Kč.

Štítky: , ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru