Tisková zpráva: Aplikace Fripito je již v AppStoru a Google Play!

Aplikace Fripito, pro cestovatele a fotografy, je nyní k dispozici ke stažení zdarma v AppStore i Google Play.

Aplikace nabízí dva druhy průvodců podle obsahu. Kromě praktických informací a tipů obsahuje Inspirační průvodce také padesátku fotografií s technickými informacemi a s radami, kdy se na místo vydat a na co nezapomenout.

Fotoprůvodce nabídne i přesný denní program.

Zdarma je průvodce typu „Připravujeme“, kde uživatel získá základní popis a deset ukázkových fotografií. Cena průvodců se podle obsahu pohybuje od 3,99 $ do 15,99 $.

Fripito je globálním projektem a v zahraničí bude aplikace představena poprvé na veletrhu PhotoPlus v New Yorku v listopadu 2014.

V srpnu 2014 se do projektu zapojil soukromý investor se zkušenostmi v oboru vývoje a prodeje obsahu v zahraničí. Podpisem investiční smlouvy získal 10% podíl za 50.000,- USD.

Zakladatelem projektu je Jan Březina, český fotograf, cestovatel, videocaster, novinář a certifikovaný lektor Apple a Adobe (www.jbrezina.cz).

Kontakt:

www.fripito.com

www.fripito.cz

Email:

info@fripito.com

Facebook: @fripito

Twitter: @fripito_news

Instagram: @fripito

Pinterest: @fripito

Youtube: @fripito

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru