Apple dnes představil rovnou dva iPhony

Apple dnes představil rovnou dva iPhony

Před několika minutami skončila oficiální prezentace společnosti Apple, kde představila své novinky. A bylo se nač dívat, neboť Apple představil svoji novou vlajkovou loď Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Líbí se vám?

Dnes se konala jedna z akcí, na kterou se dlouho čekalo. Společnost Apple totiž představila své novinky, mezi kterými dominoval především nový iPhone. Vlastně dva nové iPhony. Apple se rozhodl jít s dobou a místo jedno vydává dva – iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Vypadá stejně, jak se předpokládalo a jedná se také o nejtenčí iPhone.

Větší displej

Tím nejlepší a nejviditelnějším místem na iPhonu je jeho displej. Apple bude nabízet dvě varianty – s 4,7 anebo s 5,5 palcovým displejem. Samozřejmě s Retinou HD. Apple samozřejmě musel kvůli velikosti iPhone 6 Plus trošku obohatit uživatelské rozhraní, přidal proto nějaké věci a funkce z iPadů.

c13a9a580298cc394def04d2011338ad401cfdf5_expanded_medium

 Lepší fotoaparát

Celkem novinkou je vylepšení fotoaparátu, který má mimochodem rozlišení 8Mpx. Ten má nový senzor rozpoznávání obličejů a vylepšený auto-focus. Dále také nezapomněli o něco zvýšit výdrž baterie, zrychlili Wi-Fi.

New software improvements help you take better pictures.

 Barevné varianty

Nesmíme také zapomenout na různé barevní varianty, jako jsme zvyklí u iPhone 5s, můžete si k tomu klidně dokoupit i různé obaly přímo od Apple. Otázkou také byla interní paměť. Apple překvapil mile, nabízí totiž nyní i 128 GB verzi.

13b1337900f5bd3d8c0965b3ffaaf490753313a9_expanded_medium

Nové modely iPhonu by měly jít do prodeje 19. září, tedy příští pátek. Když jsme tak u těch novinek, Apple představil mnohem více. Za zmínku stojí například Apple Pay nebo chytré hodinky Apple Watch.

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru