Apple prý testuje iPhone a iPad s větším displejem

Apple prý testuje iPhone a iPad s větším displejem

Společnost Apple prý momentálně testuje svá zařízení iPhone a iPad vybavená větším displejem než jejich předchůdci. Tuto zprávu přinesl The Wall Street Journal s odkazem na funkcionáře asijských dodavatelů Applu.

Apple prý zamýšlí uvést na trh iPady s úhlopříčkou jen o málo menší než 13 palců a také iPhony o zatím nespecifikované velikosti, která by ale měla být větší než jsou čtyři palce iPhone 5.

Větší, menší, tenčí, lehčí? Spekulace se šířily vždy

Zvěsti o tom, že Apple vyrábí větší verzi svých zařízení, kolují snad odjakživa, nikdy ale nebyl podán jednoznačný důkaz, že jsou tyto drby pravdivé. Steve Jobs se vždy vyhýbal formátům, odlišným od nastolené linie. Tuto jeho zásadu Apple ovšem porušil, když představil nejprve větší iPhone 5 a pak i iPad mini, takže nic vlastně není pevně dané. Ostatně, i tato dvě zařízení byla dlouho předtím předmětem spekulací.

Zdroj také tvrdí, že Apple ještě tento měsíc spustí masivní produkci nového iPadu, který bude mít stejné rozměry a rozlišení jako poslední typ, ale bude vybaven lehčím a tenčím displejem. O tomto novém iPadu zatím nejsou dostupné žádné další informace, kromě toho, že Apple jej chce mít připravený k distribuci na konci srpna.

Zdroje: http://mashable.com/2013/07/22/apple-larger-ipad-iphone/

http://goo.gl/hXKjUM

Zdroj obrázku: http://mashable.com/2013/07/22/apple-larger-ipad-iphone/

Komentáře

  • František Szabó

    Co to je za hloupost Jobs přece nepředstavil ani iPhone 5 ani iPad mini.

    • Markéta Jeníková

      Máte pravdu, sypu si popel na hlavu. :) Článek ihned opravím, velmi děkuji za upozornění.

Nahoru