Apple si založil instagramový účet. Může se na něm objevit i vaše fotka

Apple si založil instagramový účet. Může se na něm objevit i vaše fotka

Je známo, že Apple sebe ani své produkty příliš nepropaguje na sociálních sítích. Toho, jak jsou sociální sítě mocné si už v Applu všimnout museli. Častokrát jen propagace prostřednictvím sociálních sítí, tvoří polovinu zisku firmy, která je využívá. Na sociálních sítích nestačí mít založený účet, ale je třeba se účtu pravidelně věnovat a komunikovat se zákazníky.

Apple si zakládal především na svém YouTube kanále a na Facebooku. Jistě mi dáte za pravdu, že další vlivnou a populární sítí je Instagram. Dříve byl Instagram upozaďován, ale jakmile nabíral na oblíbenosti a počet jeho uživatelů se zvyšoval, začaly se na Instagram hrnout i firmy. Vycítili zde velký obchodní potenciál, protože na Instagramu „jsou lidi“. Firma Apple si s Instagramem dávala dlouho na čas. Nicméně teď už na Instagramu Apple najdeme.

20907262_10207385910406141_587427813_o

 Jaké příspěvky publikují?

Nefotí nejnovější modely své elektroniky, ani procesy výroby jejich produktů. Svůj instagramový účet nechali na majitelích iPhonů. Funguje to tak, že ty nejpovedenější snímky pořízené iPhonem zveřejní na svém profilu. Můžete se tam objevit i vaše fotka. Stačí jen když pod fotografii, která je focena iPhonem, napíšete hashtag #shotoniphone.

20904366_10207385910726149_134335421_o

Pod tímto hashtagem najdete výčet snímků, které se chtějí na Apple Instagramu ukázat. Podíváte-li se na fotografie, jsou velmi kvalitní a mají jasnou kompozici. I v tomto případě si Apple zakládá na tom nejlepším, takže pokud chcete zviditelnit sebe i svoji fotografii a získat tím pár desítek nových followerů, musíte se velmi snažit.

V popisku pod fotkou bude samozřejmě váš instagramový nick a krátký popisek, který je i fotky i v hlasové podobě. Samozřejmě nechybí místo, kde byla fotka pořízena.

Odkaz na Apple Instagram, kde může být za nedlouho vaše fotografie, najdete zde.

Zdroj, text/foto: instagram.com 

Zajímá se o psychologii, filozofii a pozitivní myšlení. Pravidelně se věnuje modernímu tanci a sportování. Ve volném čase spravuje svůj blog. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Stále studuje na univerzitě, ale práce je jejím koníčkem. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru