Až příliš upřímné recenze

Až příliš upřímné recenze

Že jsou sluchátka Beats předražená a platí se zde jen za vzhled a za značku, jste jistě již někdy slyšeli. Možná jste se také již setkali s názorem znalce, který tvrdil, že navíc ani nemají tak úžasný zvuk a že lze pořídit levnější a zároveň kvalitnější sluchátka. Jiní zase tvrdí, že možná nemají nejlepší zvuk, ale že mají jednoduše příjemný zvuk… Nechme ale teď tyto dohady stranou a pojďme se podívat na konkrétní příklady uživatelských názorů.

Na české i slovenské Heuréce se totiž objevily parádně zajímavé názory uživatelů. Vězte, že pokud byste si chtěli sluchátka Beats koupit a uviděli tyto negativní popisky, zřejmě byste si svůj výběr rychle rozmysleli. Nebo byste na přespříliš negativní komentáře nedbali a považovali je za podvod?

Nejvíce negativních komentářů se objevilo u konkrétního modelu Beats by Dr. Dre Tour. Jejich popularita díky těmto vyjádřením raketově stoupá. Z top 39. pozice se rychle posunuly na top 16. A není se čemu divit. Vyjádření komentujících jsou opravdu vysoce originální. I když je pravda, že některé výrazy se ve všech docela často opakují. Tady máte pár příkladů ze sousedního Slovenska, posuďte sami:

beats_sk_nazor_1

beats_sk_nazor_2

beats_sk_nazor_3

beats_sk_nazor_4

beats_sk_nazor_5

beats_sk_nazor_6

beats_sk_nazor_7

beats_sk_nazor_8

beats_sk_nazor_9

beats_sk_nazor_10

beats_sk_nazor_11

beats_sk_nazor_12

beats_sk_nazor_13

beats_sk_nazor_14

beats_sk_nazor_15

beats_sk_nazor_16

beats_sk_nazor_17

Pozoruhodné je, že tyto recenze jsou veskrze shledávány užitečnými. Pokud se chcete ještě více pobavit a podívat se třeba na to, co ke sluchátkům napsala údajná Lenka Kučavíková, rozhodně nezapomeňte pročíst uživatelské recenze na slovenské Heuréce. Nebo stačí kouknout u nás v Česku:

beats_cz_nazor_1

beats_cz_nazor_2

beats_cz_nazor_3

Rozhodně to ale vypadá, že se prostě na Heuréce vyřádil nějaký zarytý odpůrce značky Beats. Když zkusíte nejnovější recenze v sekci TV, video a audio, objevíte obdobné negativní a sprosté recenze u více výrobků Beats. Všechny jsou veskrze stejné, i když jsou zveřejněné pod jmény jiných uživatelů. Například takové uživatelské jméno „bits.baj.daktr.dri.tur@azet.sk“ zní dost podezřele.

beats_cz_nazor

Co tomu říkáte? Uvěřili byste takové recenzi?

Komentáře

Nahoru