Babička v 64 letech je potetovaná od hlavy až k patě, má na sobě 286 kérek

Babička v 64 letech je potetovaná od hlavy až k patě, má na sobě 286 kérek

Chodící galerie plná nejrůznějších obrázků – tak by se dalo zkráceně říct člověku, který se zamiloval do tetování. Jedním takovým příkladem je 64 letá babička, která má dnes po sobě asi 286 kérek s různými motivy.

Tetování – inovační metoda, jak „zkrášlit své tělo“. Zkráceně bych řekl, že je to způsob, jak být doslova odlišný a originální oproti ostatním. Avšak někteří se do této techniky doslova zamilují. A co se s nimi po pár letech stane? Chodící galerie plná nejrůznějších obrázků.

286 kérek v 64 letech, docela úctyhodné

Přesným příkladem může být 64 letá babička Sheile Jones, která chtěla tetování již od školního věku. V současnosti na ní nenaleznete snad ani jedno prázdné místo, neboť má na sobě 286 kérek, mezi kterými naleznete doslova vše, na co si vzpomenete – dortíky, logo pomazánky Marimite nebo i jméno Mick Jagger. A kdo v ní vlastně odvahu jít do tetovacího salónu probudil? Byl to její druhý manžel, kterého též bavilo tetování, takže právě on v ní probudil jakousi lásku ve zdobení kůže…

teto1 teto2 teto3 teto4 teto5

 

Zdroj: swns.com, muzi.cz

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru