Bláznivě kreativní ložnice, ve kterých byste chtěli spát

Mezi šílenstvím a kreativitou je velice slabá hranice – hlavně co se týče designu. A s jistotou tedy mohu říct, že následující ložnice jsou doopravdy na tomto rozhraní, neboť se vsadím, že byste dali velké mění, kdybyste mohli strávit alespoň jednu noc v jedné z těchto zajímavých a úchvatných ložnicí. 

Asi všeobecné pravidlo designérů je, že čím více je autor (v tomto případě) designér kreativní, tím jsou jeho díla šílenější. Avšak vzhledem k tomu, že každý normální člověk prospí zhruba třetinu svého života, tak zde hraje velkou roli (a složitý úkol) design postele a ložnice.  

Akvária, barevný nábytek a všude sklo

Možná jste typ, kterému stačí jednoduchost, to znamená postel někde v rohu. Avšak někteří si chtějí z ložnice vytvořit opravdu zajímavé a jedinečné snové místo, kde se jim bude dobře spát. Pokud chcete úžasnou a zajímavou ložnici mohli byste začít kupříkladu barevným nábytkem, skly, akvárii – nebo se prostě inspirovat následujícími interiéry, které by asi každý chtěl. Nemám pravdu?

Zeptám se jinak, co byste dali za jednu nov v jedné z následujících ložnic?

cr1

cr2

cr3

cr4

cr5

cr6

cr7 cr8

cr9

Zdroj: http://www.varrell.com/10-crazy-bedroom-designs/

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru