Británie má talent: Další zlaté tlačítko! Kdo ho získal?

V britské talentové soutěži se opět objevila zlatá hvězda! Minule to byla osmdesátiletá babička, která roztančila celý sál. Dnes? Trošku jiná věková kategorie. Na pódium přišli dva kluci, o kterých všichni pochybovali. Mysleli si, že přišli jen ukázat své obličeje na kameru. Avšak první dojem klame! Proč? Porotě se jejich vystoupení natolik líbilo, že je poslali do live show.

Britská soutěž, kterou zajisté netřeba představovat - Britain’s Got Talent, dosáhla opět dalšího milníku. A to zlatého! Již před nedávnem se v této talentové soutěži, která si u britských diváků získala jisté obliby, ukázala hvězda. Byla to osmdesátiletá babička, která ukázala, že na to má. Proto ji jedna z porotkyň poslala prostřednictvím zlatého tlačítka Golden Button poslala do živého vysílání.

Screenshot_9

Avšak nyní se na scéně britské show objevil pár mladých kluků, u kterých byste si na první pohled řekli, že přišli jenom zamachrovat na televizní obrazovky. Avšak stalo se neuvěřitelné! Božský zpěv těchto dvou mladých chlapců oslnil celé publikum. Hvězdná dvojice Bars & Melody si nejen odnesli dobrý pocit, že celá hala stála s hlasitým potleskem na nohou. Oni si odnesli i něco víc. Stejně jako osmdesátiletá babička si z jeviště odnesli zlatou hvězdu. Od koho?

Screenshot_16

Zlaté tlačítko pro tyto dva mladé chlapce daroval porotce, od kterého by to vážně nikdo nečekal. Tento porotce sehrává v celém týmu roli jakého si záporného muže, jehož míry talentu jsou dosti vysoké. Aby on nestiskl červené tlačítko, musí se stát zázrak. Avšak zpěv těchto mladíků (a zuřivý řev obecenstva) ho donutil k nevídanému, co z britské show dělá soutěž, o které se mluví až na druhé straně světa. Tím porotcem byl Simon Cowell, kterému se načasování vážně povedlo!

Screenshot_17

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru