Bude nový iPhone s ohnutým displejem?

Bude nový iPhone s ohnutým displejem?

Dokážete si představit novou generaci iPhonů s ohnutým displejem? Určité výhody by to mělo. Apple už nyní testuje ohnutý displej s většími rozměry. Nyní se diskutuje na téma, jestli má smysl zvětšovat obvyklou velikost displejů (do 5 palců) nebo jít do větších ( nad 5 palců). Chcete, aby iPhony byly větší?

Dle informací pracuje nyní globální společnost Apple na vývoji dvou zcela ojedinělých iPhonů s výrazně větším displejem. Rozměry nebudou to nejzvláštnější, ale to, že u jednoho z iPhonů displej bude ohnutý. Představení tohoto nového modelu by se údajně mělo konat v polovině následujícího roku 2014. Kromě této novinky pracuje Apple na nové a vylepšené technologii, která by měla celkově zlepšit citlivost na jemné dotyky. To se však bude týkat především budoucích generacích iPhonů.

curve

Podle konceptů bude mít nová generace iPhonů i ohnutý displej

Drahý koníček

Nedávno vyšla nová verze iPadu a iPhonu a už všichni „jablíčkáři“ netrpělivě čekají na nové a vylepšené generace, které by si mohli dát do své sbírky. Pokud někdo takový existuje, určitě jeho koníček není zrovna nejlevnější.

Čím větší, tím lepší

Zdá se to málo pravděpodobné, ale nové generace iPhonů nabídnou větší rozměr displeje (4,7 a 5,5 palců). Společnost by tak měla pokračovat v oblíbené trendu – vydávat dva nové telefony (Iphony) za rok. O čemž svědčí i právě ten letošní s iPhone 5s a iPhone 5c.

Chceme taky full HD

Není to ani překvapivé, že Apple uvažuje nad většími displeji vzhledem k dnešnímu trhu, kde se všichni snaží vytvořit to nejlepší. Aktuální konkurenční společnosti nabízejí Full HD panely s velikostmi nad 5 palců. I Apple se jim chce vyrovnat, ale mezi uživateli iPhonů se najde velká část lidí, kteří výrazně nesouhlasí se zvětšováním displejů. Naopak větší procento by změnu rádo uvítalo.

Byli byste pro zvětšení displeje nebo naopak?

 zdroj: www.iphonemania.skwww.muj-ipad.cz

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru