Capsule: Světově proslulé kapesní kino

Jak by se vám líbilo mít k dispozici vlastní kino o velikosti plechovky od Coca-Coly? Světově proslulý startup tuto možnost nabízí! Seznamte se s unikátním kapesním kinem Capsule s velkým kontrastem a 360 ° reproduktorem.

sceamkb5w3kycknjsrhc

Capsule je kapesní kino, které si může vychutnat každý, a to kdekoliv a kdykoliv. Je výsledkem práce Nebula teamu ze Seattlu.

Až 2,5 metru vysoký obraz

Pomocí aplikace Android 7.0. přehraje obsah z aplikace pro streaming videí a zrcadlením obrazovky vašeho chytrého telefonu vytvoří obraz do výšky až 100 palců, tedy cca 254 cm.

peZVcN8

Ohromující kvalitu obrazu doplňuje špičkový 360 ° reprodukt a výdrž baterie až 2,5 hodiny. To vše v kapesním kině o velikosti malé plechovky od limonády.

Přehrávání videí pomocí přes chytrý telefon

Na mobilním telefonu dnes většina lidí stráví denně hodiny času. Mobilní telefon je zařízení, které máme stále u sebe. A právě proto je kapesní kino, které spolupracuje s mobilním telefonem skvělou možností zábavy, kterou si můžete vzít kdykoliv a kamkoliv.

BT2KAGv

Capsule je kompatibilní s jakýmkoliv mobilním telefonem se systémem Android 7.0. Zakoupit ho můžete přímo na Indiegogo za 299 dolarů, tedy cca 6000 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru