Tisková zpráva: České vývojářské studio Alda Games vydává svou druhou hru

České vývojářské studio Alda Games vydává svou druhou hru

Není to tak dávno od vydání první hry českého vývojářského studia Alda Games, a už nyní tato malá skupinka vývojářů přichází s další hříčkou pro děti i dospělé, která nese název Sýrový svět.

Sýrovým světem vás provede příběh myšáka, který se snaží získat v různých koutech domu kusy sýra a nakrmit tak sebe a svého kamaráda.

Získání každého kousku je ale podmíněno vyřešením nějakého logického problému nebo hříčky. Celkem na vás čeká 35 různých zapeklitých problémů, u kterých se rozhodně nebudete nudit. Ačkoliv mozkové závity můžou dostat mnohdy slušně zabrat, hra je koncipována zejména pro děti a jako rodinná zábava.

Rozhodně se tak nemusíte bát dlouhých hodin strávených nad nevyřešitelnými hádankami, ale můžete se těšit na rafinované hříčky, z jejichž vyluštění budete mít stejně takovou radost.

Ovládání hry je velmi intuitivní. Stačí klikat na aktivní předměty, případně je přetáhnout tam, kam je potřeba. Úlohy proto mohou řešit i děti sami, bez neustálého dohledu a rad rodičů.

Hra je vyvedená v povedené malované grafice a doplněna líbivou hudbou a zvuky, dobře podkreslující celou herní atmosféru. Dostupná je na zařízení s iOS jen za 0,89 euro, na Android zařízení je poskytována verze zdarma, ale s reklamou, která ovšem nijak hraní nepřekáží. Podle dosavadních recenzí je hra hodnocena velmi kladně a ani uživatelé chválou nešetří. Nezbývá tedy, než se těšit na další pecku, kterou studio Alda Games chystá na jaro 2014.

Kontakt:

Net Income CZ s.r.o

e-mail: info@martinbartos.net

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru