Chceš hosting a doménu zdarma? Zúčastni se naší soutěže!

Chceš hosting a doménu zdarma? Zúčastni se naší soutěže!

Plánuješ si založit vlastní webové stránky? Chceš si koupit doménu a hosting? Nebo je už máš, ale hostuješ na nějakém hostingu zdarma, doména je příliš dlouhá a nepohodlná a ty bys rád přešel na něco lepšího? Chceš k tomu všemu vyhrát ještě další věcné ceny? Tak v tom případě neváhej!

Zúčastni se velké prázdninové soutěže, kterou pořádáme na diskuzním fóru RostWorld.cz. Stačí, když na dovolené, venku v přírodě nebo v pohodlí domova napíšeš kamkoliv nápis „RostWorld.cz“ a neporušíš cizí majetek. Toto vyfotíš, zašleš a už jsi ve hře o super ceny!

Do soutěže se může přihlásit každý registrovaný uživatel na našem fóru. Soutěž má dvě kola, přičemž do první končí 30. září a do této doby mohou soutěžící zasílat svoje fotografie. Poté bude založeno hlasování a vybráni dva nejlepší, kteří budou odměněni.

Výherci dostanou:

 1. výherce: suvenýr RostWorld.cz + doménu .cz od RostWorld.cz + hosting od Wedos.cz na jeden rok zdarma
 2. výherce: suvenýr RostWorld.cz + doménu .eu od Wedos.cz + hosting od Wedos.cz na jeden rok zdarma

Pravidla soutěže:

 • Soutěže se smí zúčastnit každý registrovaný uživatel. Uživatel je ze hry vyloučen v případě udělení banu na diskuzním fóru.
 • Soutěž je bezplatná, její podstatou je zasílání fotografií.
 • Pořadatel soutěže (RostWorld.cz) je povinen vyplatit výhercům ceny do jednoho měsíce po skončení soutěže (tedy od konce hlasování).
 • Pořadatel soutěže (RostWorld.cz) nenese zodpovědnost za fotografie zaslané soutěžícími.
 • Pořadatel má právo na vyloučení uživatele ze soutěže a to v případě porušení pravidel fóra, zákonů ČR a nebo v případě klamavého zvyšování hlasů v závěrečném hlasování.
 • Soutěžící má za úkol zaslat fotografie s nápisem „RostWorld.cz“, který bude napsaný tak, aby nepoškodil cizí majetek.
 • Soutěžící fotografii může nahrát na internetové upload servery, nesmí však fotografii žádným způsobem upravovat. Soutěžící je na 1. kola povinen Pořadateli zaslat originály fotografií z důvody kontroly a ochrany před záměnou.
 • Soutěžící smí zaslat více fotografií, do konečného hlasování však sám vybere tu nejlepší. Při hlasování však bude uvedeno, že zaslal více fotografií.
 • Soutěžící má právo zřeknou se ceny, toto nahlásí okamžitě.
 • Po skončení první kola je Pořadatel povinen do doby dvou týdnů fotografie zpracovat a založit veřejné hlasování. Toto může učinit dříve. Hlasování se může zúčastnit každý uživatel fóra, s výjimkou zablokovaných. Každý uživatel může dát jeden hlas. Hlasování bude otevřeno po dobu dvou týdnů a na jeho základě budou vybráni dva výherci. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek, toto oznámí.

Neváhejte a zúčastněte se také!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru