Chcete se vrátit do vašeho mládí? Aplikace OpenEmu vám pomůže!

Pamatujete si vaše oblíbené hry, které byly dostupné na herní konzole, jako je Nintendo, Game Boy, Atari nebo Sega? Díky aplikace OpenEmu si je budete moci opět zahrát a vrátit se do svých mladých let!

Pamatujete si na hry Super Mario, Zelda nebo Contra? Hledali jste hru na stejný způsob, která by vás zaujala a vy byste si ji mohli zahrát na svém notebooku či mobilním telefonu? Už nemusíte, aplikace OpenEmu to vyřeší za vás!

Nová aktualizace této aplikace vyšla letos o Vánocích a umožňuje hrát klasické videohry z 16 známých herních konzolí, které si mnoho z nás pamatuje z mládi.  V přehledné desktopové aplikaci zobrazuje knihovnu stažených her, které si můžete rovnou spustit. Nemusíte si tak lámat hlavu nad tím, jaký emulátor bude potřeba stáhnout nebo jak ho správně nastavit – vše je už hotovo, stačí tak hru spustit, pokud bude potřeba připojit ovladač a hrát.

Tato aplikae je zcela zdarma a stáhnout si ji můžete zde.

Screen-Shot-2015-12-30-at-01.21.58

Ke hře si můžete nastavit klávesy, s kterýma budete chtít hrát.

Screenshot_2

Vyberte si herní konzoli a vžijte se do toho naplno!

Zdroj: Czechcrunch

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru