Chuck Norris na videu: Roznožka, jakou svět neviděl

Chuck Norris je v očích veřejnosti nesmrtelným hrdinou, který možná ztrestá každou nepravost. Dle tohoto videa má ale také srdce na pravém místě a umí popřát všem, aby měli co možná nejkrásnější Vánoce. Klip je opravdu velmi zajímavý, jelikož v něm Chuck ukazuje nejen svou sílu, ale i citlivou duši.

Vánoční internetový hit

Video s Chuckem Norrisem doslova letí internetem, ale věřit mu lze jen velmi těžko. Jen opravdový nadpřirozený hrdina a bůh by mohl nést na svých bedrech celou jednotku výsadkářů, kteří budou zformování do tvaru vánočního stromečku. A to je hrdina postavený na křídlech dvou letadel, která se od sebe pomalu vzdalují.

Zjevná parodie Van Damma

Ve videu je zjevné, že nápad recesistů se inspiroval roznožkou Van Damma, který ji dělal v reklamě na automobily značky Volvo. Chuck ji zjevně také umí, a to precizně a v mnohem větší výšce.

Van Damme v reklamě na Volvo

CGI grafika v díle známého autora

Reklama se vyznačuje takzvanou CGI grafikou ve vysoké kvalitě a pochází z dílny společnosti Roundhouse. Jejím autorem je David Griner. Samotná reklama patří maďarské společnosti zabývající se stavbou domů. Komentář obstaraly repliky z díla Williama Shakespeara.

Porovnejte si oba spoty

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru