Cinego: Personální 4K kino

Když se máme dívat na film, chceme si ho většinou užít naplno! A v kině zrovna nedávají nic zajímavého, jsme většinou odkázáni na videa na notebooku nebo TV doma. Nyní si ale filmy můžete užít naplno, ať jste kdekoliv! Představujeme vám personální 4K kino s názvem Cinego.

cu1x5ydidgsdadizwczu

Lehoučký headset s opravdu skvělými funkcemi, který vám umožní užívat si filmy naplno, ať už jste kdekoliv, to je Cinego! Cinego je vybaveno dvěma MICRO-OLED obrazovkami a systémem Android. Zařízení také umožňuje připojení k WiFi a baterie vydrží až 4,5 hodiny.

ctjiiw7kb4u19kvl9pvg

Cinego může nahradit jakékoliv domácí kino. Navíc se nebudete muset omezovat na sledování filmů doma v obýváků. Cinego je mobilní, malý headset, který můžete mít u sebe, ať jste kdekoliv.

32 GB interní paměti

Cinego také potěší interní pamětí o velikosti 32 GB, která vám umožní stahovat i nahrávat vaše oblíbená videa, obrázky, hry i aplikace.

sibfelolvafdrevzbb02

Jednoduchý ovladač

K zařízení Cinego je dodáván ovladač, jehož používání je velice intuitivní. Ovladač zároveň umožňuje přepnout na touchscreen.

Chcete mít i vy vlastní Cinego? Stačí navštívit crowdfundingový web Indiegogo a koupit si jednu z prvních vlaštovek tohoto startupového projektu, za kterým stojí společnost GOOVIS Cinego ze San Francisca. Na Indiegogo zařízení Cinego nyní zakoupíte za pouhých 499 dolarů, tedy cca 12 tisíc Kč.

zdroj/foto: indiegogo

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru