Co to je walkman? A vědí to i současné děti?

Možná pro někoho naprosto zbytečná otázka – co to je walkman? Určitě věřím, že lidé, kteří zažili ještě minulé století (nic ve zlém), na tento přístroj v milém vzpomínají. Avšak – co na něj současné děti? Vědí ony, co to vlastně již zmiňovaný walkman je? A jakým způsobem se s ním zachází? To si právě vyzkoušeli ve vtipném experimentu, který naleznete ve videu.

Doba starých a dobrých walkmanů je za námi… a mnozí na ně stále v dobrém vzpomínají. Ale co vznikne, když dáme tento klasický přenosný přehrávač do rukou současným dětem, poradí si s ním?

Záhada – jak to funguje?

Děti, které si tento vtipný experiment vyzkoušely, měly jediný úkol – vysvětlit, na co tato záhadná a kouzelná věc funguje. A jejich reakce? K nezaplacení… U některých dětí můžete doslova vyčíst z výrazů, jak jsou zmatené, u jiných naopak uvidíte, že reagují překvapivě dobře.

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru