VIDEO: Co všechno jsou ženy schopné udělat pro lepší selfie portrét?

Selfie portréty. Jsou jich plné sociální sítě. Dokonce se vedou i sporné diskuze o tom, zda je v pořádku je fotit za volantem.  Ale rozhodně byste nevěřili, jak moc mohou být pro některé lidi důležité. Jedna žena v USA utratila na plastické chirurgii 15 000 dolarů (necelých 300 000 Kč). Jen proto, aby mohla na sociální sítě dávat své lepší selfie portréty.

Zapomeňte na všelijaké aplikace, které slibují upravení fotek tak, že budete vypadat jako z módní přehlídky. Zkuste skutečné řešení.

„Vypadám jako já, ale upravená v Photoshopu!“ tvrdí nadšeně žena po několika plastických operacích.

Osmatřicetiletá Triana Lavey z Los Angeles dostala implantát nosu, brady, lícní tukové štěpy a botox. Jen aby vypadala dobře před fotoaparátem. A ještě všude rozhlašuje, že to udělala výhradně pro lepší selfies. Teď, dva roky po úpravách, je totiž s výsledky velmi spokojená.

lavey-instagram

Lavey na svém Instagramu. Přátelé jí sem píšou, že ji viděli v článku na Huffington post

Nefoťte selfies

Celé to hezky odůvodnila. Vysvětlila, že vaše fotografie na sociálních sítích jsou stejně důležité jako to, jak vypadáte v reálném životě. Průzkum Media Bistro zjistil, že každý den je vyfoceno více než milion selfies. Je to způsob, jakým se lidé prosazují. Lavey ještě chytře dodala, že přece ne každý se rodí krásný, a pokud někdo potřebuje ke kráse pomoci, proč ne?

Pokud však nemáte dostatek odvahy nebo peněz na tolik operací, které podstoupila Lavey, je tu i jednodušší řešení. Nefoťte selfies. Nechte se vždy vyfotit někým jiným. Když jste v interakci s jinou osobou, váš výraz je prý přirozenější.

Zdroje: HF post, Elite daily

Komentáře

Nahoru