Dnes vyšlo 1 článků

Další hit Internetu: Balancující kráva na střeše

Vypadá to, že si někdo pěstuje pomyslnou zahrádku legračních zvířat, neboť ve švýcarském Berně se asi inspirovali koněm, kterého majitel ubytoval na svém skromné balkóně. Tentokrát to však není kůň, ale kráva. A není na balkóně, ale o trošičku výše. 

Polský kůň evidentně vyšel z módy a nahradila ho kráva, neboť její místo výskytu bylo dosti netradiční ba přímo šílené. Věřím, že kolemjdoucí, kteří toto nebohé zvíře viděli, následně museli odejít (samozřejmě dobrovolně) do odborné péče. Proč? Na jedné farmě v Berně se jedna kráva ze stáda rozhodla, že si trošku užije života, což je zajisté v životě takové krávy dosti důležité.

Krávy asi neumí šplhat

Kráva se vydala pást, avšak před ní se z ničeho nic objevila dosti velká překážka. Co jiného než stodola. Kráva si z toho evidentně nedělala hlavu. A ladně na tuto strmou střechu vyšplhala. Nebo se o to alespoň pokusila…

„Na střeše je kráva!“

Kolem farmy jel také jeden cyklista, který doslova nevěřil svým očím, když uviděl krávu na střeše.

Nemohl jsem uvěřit vlastním očím ! Musel jsem se podívat třikrát, abych se ujistil, že vidím to, co jsem si myslel, že vidím. Na té střeše byla kráva ! „ 

Je zajímavé, co kráva dokáže udělat, aby se pořádně nažrala. Podle majitelovy teorie se kráva chtěla dostat na druhou stranu budovy, neboť si myslela, že tam je nějaká tráva. Zkusila tedy „přeskočit střechu“.

„Vždy byla jedna z těch  nevrlých a svárlivé zvířat , vše musí udělat jinak, než od ní já chci. Je taková tvrdohlavá, že pokud by chtěla, na té střeše by zůstala navždy . Snažil jsem se ji přilákat zpět na zem, ale pouze se na mě podívala a ani se nepohnula. Krávu mám naštěstí zpět, ale teď musím zaplatit účet za poškozené tašky … „řekl majitel Dieter Mueller.

cow-on-a-roof1_zps21131063

Zdroj: Mirror, Refresher

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru