Další konkurenční boj, Google vs. Microsoft

Další boj mezi dalšími technologickými giganty, tentokrát Google a Microsoft, který zahájil kampaň proti Googlu tím, že začal prodávat anti-googlovská trička, hrníčky, čepice, apod. Google se tomu jenom směje.

Války mezi technologickými společnosti pokračují. Nyní se pořadí trochu promíchalo. Microsoft nyní útočí na Google a upozorňuje lidi, ať nepoužívají služby Google. Vznikla proto kampaň „Scroogled“. V rámci této kampaně si můžete koupit hrnečky, trička, apod. s anti-google motivem. 

Scroogled anti google kampaňScroogled anti google kampaň 1

„Keep calm while we steal your data“- buďte v klidu, zatímco my krademe vaše data. Nebo „step into our web“- Google je pavučinou, do které chytá svých uživatelů.

Google reakce

Google si už zřejmě zvykl na konkurenci a tak vše bere s pozitivem a vtipně reaguje „Nejnovější počin Microsoftu nepřichází jako žádné překvapení, konkurence v nositelné technologii se začíná stupňovat“

Jenom trička…k smíchu

Reakce Googlu obsahovala i jistý posměšek, že se Microsoft zmůže jen na trička, čepice a hrníčky, narozdíl od Google, který finišuje inteligentními brýlemi Google Glass.

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru