Další online kurz pro vás: Naučte se sázet

Jak jste si jistě všimli, v posledních letech se rozmáhají online kurzy. V dnešní době digitálních technologií se není vůbec čemu divit. Vždyť je to takhle strašně jednoduché. Otevřete si kurz, kdykoliv máte čas, postupujete v něm tak rychle, jak vám vyhovuje. Hlavně ale nejste vůbec závislí na místě, kde se nacházíte. Studovat můžete klidně ve vaně. Pokud tedy máte vodotěsný notebook.

V kategorii milionových impérií jsme si představili už několik online kurzů. Některé byly povedenější, jiné ne. Za některé se tedy vyplatí zaplatit, do jiných radši neinvestujte. Ony totiž existují i kurzy, které jsou dostupné zdarma. A kolikrát jsou lepší než ty placené.

kurzove_sazeni_logo

Škola sázení je přesně takovým případem. Probíhá pod záštitou webu www.kurzovesazeni.com, který je hlavním zdrojem informací o sázení na české a slovenské scéně. Najdete tam spoustu informací a rad pro začátečníky i pokročilé, články o konkrétních sportech, o tom, jaký vliv na sázení má psychologie a jaké užitečné nástroje by se vám mohly hodit. Pokud ovšem chcete sázení kompletně porozumět, není nic lepšího než si projít celou jejich novinku – Školu sázení.

Škola sázení je určena jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízí totiž komplexní pohled na celé sázení. Zjistíte všechno potřebné – třeba to, zda se sázením dá uživit.

Od nejlehčího až k profesionální úrovni

Aby byl kurz přehlednější, je celkem 24 lekcí rozděleno do tří úrovní. Samozřejmě postupujete od nejlehčích a základních informací k pokročilejším. Nejlepší je vzít to pěkně od začátku a nic nepřeskakovat, nicméně pokud si myslíte, že základy ovládáte, nic vám nebrání začít třeba až od druhé úrovně.

skola_sazeni_3_uroven

Témata, kterým se věnuje 3. úroveň

Ovšem nejlepší by asi bylo si nejdřív udělat představu o tom, co se v jednotlivých úrovních dozvíte. Na webové stránce www.kurzovesazeni.com/skola-sazeni to najdete hezky rozepsané. Uvidíte, že to opravdu jde od základů až k psychologii sázení či analýzám deníku sázkaře.

Tak vzhůru do toho!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru