Tisková zpráva: Design Turnaj: grafické návrhy za cenu, kterou sami určíte

Poptávat nové logo, obal výrobku nebo grafiku webových stránek může být snadné, ale také zábavné. Portál www.designturnaj.cz dokazuje, že o kvalitní grafiku je u nás zájem.

Design turnaj funguje na jednoduchém principu. Klient vypíše poptávku grafických služeb v kategoriích logo design, obalový design, webdesign, design tiskovin nebo ostatní design, stanoví cenu a termín uzávěrky návrhů. Tím osloví naráz několik stovek grafiků, z jejichž návrhů posléze vybírá.

„Bezprostředně po spuštění Design Turnaje tu své zakázky vypsali klienti z řad středních firem i drobných živnostníků,“ říká Simon Anfilov. „Do klání vstupují desítky grafiků a vzniká řada zajímavých návrhů, některé skutečně zdařilé. Na Design Turnaji jsou registrovaní i renomovaní grafici, kteří účast v soubojích považují za příjemnou adrenalinovou záležitost. Díky tomu mají i malí klienti šanci získat profesionální grafické návrhy.“

Ačkoli u nás je zadávání grafických zakázek tímto způsobem nezvyklé, je evidentní, že www.designturnaj.cz to brzy změní.

Kontakt: Více informací:

Andrea Bezděková, PR konzultant

tel.: 721 830 440

e-mail: andrea@bezdekova-press.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru