Díky Google překladači vznikla parodie na song od Rytmuse, je lepší než originál?

Slovenský rapper Rytmus nedávno zabodoval u fanoušků spolu se svým kontrabandem s hitem nazvaným JBMNT. Dokonce se hit stal natolik populární, že vznikla parodie, kterou nemohl nazpívat a vytvořit nikdo jiný než námi známý Google překladač ( z toho jednou bude stoprocentně zpěvák). Jak tedy nová verze vypadá? 

Když potřebujete pomoc něco přeložit, jdete na Google Translator. Když si potřebujete s někým popovídat, tak aby vám neodporoval, jdete na Google Translator. Když potřebujete zparodovat Rytmuse, jdete na Google Translator. Ještě nějaké univerzální využití Google Translatoru (překladače)?

Potřebujete parodii, jdete na Google Translator

A nyní k věci… Slovenská hvězda Rytmus, který se evidentně stal symbolem zdravého cvičení v podobě několika tisícovek kliků za den, společně s jeho kontrabandem a s hitem JBMNT stoprocentně zabodovali. Proto není ani žádné překvapení, že se toho chopili i místní vtipálci! A song prostřednictvím Google Translatoru zparodovali.

Docela originální a jedinečný nápad, neboť k tomuto překladači má přístup každý (pokud je připojený k internetu). A k jeho oblíbené funkci – čtení textu také. Proto není divu, že se někdo chopil příležitosti a song zparodoval, avšak věřte, že tento hit nezůstane jediným…

Zdroj: YT

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru