Díky radarovým samolepkám už konečně nebudete nic hledat!

Díky radarovým samolepkám už konečně nebudete nic hledat!

Pravděpodobně většina z nás je v dnešní době zapomnětlivá a neustále něco hledá. Ať už se jedná o klíče, peněženku, sluneční brýle či rozečtenou knížku. Nejhorší na tom je, že mnohdy víte, že věc není daleko, ale vy nevíte přesně, kam jste jí dal. Tento problém řeší nové radarové samolepky, které Vám při propojení s mobilem ukáží, kde se Vámi hledaný předmět nachází.

Náš „hledací“ problém by mohla vyřešit novinka zvaná StickNFind BT. Funguje jednoduše, ale ušetří Vám opravdu spoustu času ustavičného hledání. Samolepky mají Bluetooth 4.0 a tak je omezená kontaktní vzdálenost, avšak pro účely většiny (například hledání něco po pokoji či v bytě) naprosto postačí. Nálepka navíc obsahuje několik dalších funkcí jako například snímač teploty vzduchu atp.

Strácate kľúče či peňaženku? Použite radarové samolepky

Mobil pak komunikuje se samolepkou pomocí aplikace, která je zadarmo pro iOS i Android. Díky ní pak vidíte na Vašem telefonu jak daleko se od Vás předmět se samolepkou nachází. Samolepka Vás navíc dokáže upozornit jak světelnou diodou (proto ten snímač teploty vzduchu), tak zvukem, když se s telefonem přiblížíte.

A to není zdaleka vše, co tyto radarové samolepky dokáží. Pokud ztratí telefon spojení s bluetooth (předmět je daleko), tak Vás mobil upozorní opět až bude věc se samolepkou u Vás – například u zavazadel na letišti. Pokud se Vám stane, že ztratíte předmět úplně, pak ho můžete nahlásit do ztrát a pokud jiný majitel této aplikace zachytí signál Bluetooth Vaší samolepky dostanete zprávu o její poloze!

Ptáte se, co taková sranda stojí? Cena Vás poměrně překvapí, protože není zas tak vysoká. Jedna taková samolepka Vás vyjde na méně než 1500 korun a dále si pak můžete koupit například balíček několika a pak Vás to vyjde ještě levněji.

Zdroje: refresher.cz, realshop.sk

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru