Tisková zpráva: Dimension Data spouští tři nová globální cloudová centra

Dimension Data potvrzuje spuštění tří nových globálních cloudových datových center: Pěti novými MCP za posledních šest měsíců se zvyšuje celkový počet na 13 * Zvýšením počtu MCP na 13 získává společnost Dimension Data nejsilnější cloudovou přítomnost ve firemní třídě na světě

Společnost Dimension Data, globální poskytovatel služeb a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) se sídlem v USA a obratem 6 miliard USD, dnes oznámila, že uvedla do provozu tři nová globální cloudová datová centra. Toto je odpověď společnosti na rostoucí poptávku po cloudových službách firemní třídy. Nová datová centra jsou umístěna v Torontu v Kanadě, Aucklandu na Novém Zélandu, a příští měsíc bude otevřeno centrum v Sao Paulu v Brazílii. Zvýšením počtu provozů spravovaných cloudových platforem (Managed Cloud Platform, MCP) na 13 se společnost Dimension Data stane největším poskytovatelem veřejných MCP na celém světě, s největším počtem datových center v Americe, regionu EMEA, Asii a Tichomoří a v Austrálii.

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20120402/NE80686LOGO

Spuštění nových MCP navazuje na dnešní oznámení společnosti Cisco, která bude využívat MCP společnosti Dimension Data a řešení SaaS, a dodávat svým zákazníkům a prodejcům balík cloudových služeb pro středně velké firmy. Podle tohoto vyjádření bude společnost Dimension Data spravovat a provozovat infrastrukturu jako službu (Infrastructure-as-a-Service, IaaS) dodávanou společnosti Cisco jako balík diferencovaných hybridních cloudových řešení.

MCP společnosti Dimension Data hostují firemní veřejnou cloudovou infrastrukturu (Infrastructure-as-a-Service, IaaS) a služby spravovaného hostingu. Každé MCP poskytuje koncovým uživatelům v této oblasti přístup s krátkou dobou odezvy k bezpečným, spolehlivým, veřejným, soukromým a hostovaným privátním cloudovým službám firemní třídy.

Steve Nola, generální ředitel divize ITaaS společnosti Dimension Data, řekl: „Dnešní oznámení navazuje na řadu nedávných významných milníků a úspěchů společnosti Dimension Data v cloudovém prostoru. Jedná se o akvizici společnosti Teleris, cloudového poskytovatele služeb vizuální komunikace, naše jmenování celosvětovým poskytovatelem cloudu a hostingu s certifikací SAP, a jmenování poskytovatelem privátních cloudových služeb společnosti Microsoft na její cloudové platformě.“

„Brazílie, Kanada a Nový Zéland představují nové významné rozšíření naší kapacity MCP a demonstrují zrychlení tempa dalšího nasazení. Přidáním sedmi nových MCP v pouhých 12 měsících jsme téměř zdvojnásobili naši kapacitu. Rozšířením na 13 MCP získala společnost Dimension Data největší cloudovou přítomnost podnikové třídy na světě, a schopnost pokrýt rostoucí celosvětovou poptávku nových i stávajících zákazníků,“ řekl Nola.

Dimension Data nabízí řešení veřejného a privátního cloudu Compute-as-a-Service (CaaS), která poskytují vysoce výkonné samoobslužné, cloudové výpočetní, úložné a síťové zdroje. Na rozdíl od ostatních cloudových poskytovatelů nabízí Dimension Data cloudové služby se silnými smlouvami SLA, konfigurovatelné sítě, bezpečnost a vysoce výkonné systémy pro podporu produkčních SaaS a webových a podnikových aplikací, jako například SAP, a dále testování a vývoj.

Všechna centra MCP společnosti Dimension Data jsou připravena pro firemní využití. Nabízejí několik úrovní zabezpečení, administrativní kontrolu, smlouvy SLA na dostupnost 99,99% na veřejném cloudu, telefonickou podporu v režimu 24/7 a integrované schopnosti správy.

Navštivte stránky www.dimensiondata.com/cloud, kde se dozvíte více o společnosti Dimension Data a jejích nabídkách cloud computingu.

O společnosti Dimension Data

Společnost byla založena v roce 1983. Dimension Data plc je poskytovatel služeb a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), který využívá své odborné technologické znalosti, globální schopnost poskytování služeb a podnikatelského ducha s cílem podpořit obchodní ambice svých klientů. Společnost Dimension Data je členem NTT Group. www.dimensiondata.com

Další informace vám poskytne

Hilary King, Globální PR manažer

Dimension Data plc

Tel: +27 11 575 6728

Mobil: +27 82 414 9623

Hilary.king@dimensiondata.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru