Dnes vyšlo 1 článků

Dnes startuje Promishare: Aplikace, která vás donutí plnit sliby

Nemusí to být zrovna třeba jen novoroční předsevzetí. Vždyť něco slibujete téměř každý den. Ano zlato, zaliju ty kytky, jasně, zítra jim zavolám a vysvětlím jim to, dobře, do neděle to budeš mít hotové. A podobné řeči, které stejně nedodržíte. Často už když něco takového slibujete, tušíte, že to splnit nezvládnete. Ale možná kdyby vám to pořád někdo připomínal a nutil vás, bylo by to lepší.

Proto je tu Promishare. Tahle aplikace vás totiž přiměje sdílet své sliby na sociálních sítích. A když o nich budou všichni vědět, už to nepůjde je jen tak nedodržet. Aplikace vám zároveň připomíná, že se do ní máte přihlásit a potvrdit, zda slib plníte. A na základě vašeho dodržování nebo nedodržování se hodnotí karma vašeho slibu.

appstore-screen3

Prostě a jednoduše vám aplikace poskytne mnoho donucovacích prostředků, díky kterým svoje sliby dodržíte.

promishare2

Stojí za ní František Szabó, Jan Kulda a Karel Borkovec. Potkali se už během studií na vysoké škole ve školní jídelně. O dva roky později (v listopadu loňského roku) se rozhodli, že by chtěli vytvořit nějakou mobilní aplikaci. Tak vzniklo LemonyApps a pak už to byl jen krůček k vytvoření Promishare.

LemonyApps-team

František Szabó, Jan Kulda a Karel Borkovec

A Promishare právě dnes vychází. I když se přemýšlí i o Android verzi, zatím je aplikace dostupná pouze pro iOS. Na Appstore ji najdete zdarma a speciálně dneska je dostupná bez reklam. Takže pokud uvažujete o tom, že chcete začít plnit své sliby, rozhodně neváhejte a stahujte hned teď.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru