Dokážete zachránit lidskou populaci včas?

Ubisoft vytvořil nový web, aby mohl propagovat dlouho očekávanou hru Toma Clancyho, The Division. Tato hra má post-apokalyptické prostředí, ve kterém se objeví virus, který zabije miliony lidí a zničí tak populaci na celém světě.

Tato mapa využívá skutečné údaje, které ukazují, jak rychle by celý svět mohl upadnout do chaosu, kdyby se objevila smrtící pandemie. Na první pohled může tato hra vypadat poněkud pochmurně, ale samotná hra je docela zábavná. Tato hra obsahuje více ne 11 tisíc nemocnic, 195 tisíc supermarketů, 105 tisíc lékáren, 150 elektráren, 165 tisíc bank, 4 tisíce letišť a 4 tisíce vězení po celém světě.

Každá hra má svůj scénář!

Scénář se může odehrávat různými způsoby, záleží jen na tom, v jakém městě začnete. Poté, co se proklikáte celou hrou a vyberete různé možnosti dle vašeho uvážení, zjistíte, za jak dlouho by celá populace vymřela.

collapse1

collapse2

Collapse6

Collapse9

Zdroj: Creativereview

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru