Dokonalá pomsta, která baví internet: Bratr své sestře přelepil všechny plakáty s One Direction. Místo zpěváků nalepil Shreka

Přirozená nenávist mezi sourozenci je úplně běžná. Stačí se podívat na YouTube a můžete se ihned inspirovat. Většinou tato „válka“ mezi sestrou a bratrem nastává v pubertě, s čímž je i spojeno lepení plakátů, ze kterých se dívají nejrůznější světové hvězdy.

Stejný případ nastal i u nejmenované rodiny, kde jistý bratr chtěl pomoci své sestře trošku zkrášlit pokoj. Vzhledem k tomu, že jeho sestra byla věrným příznivcem populární skupiny One Direction, měla plný pokoj plakátů právě s těmito zpěváky. Bratr, který se chtěl zřejmě pomstít nebo se jenom jednoduše nudil, vytlačil a vystřihl 350 tváří Shreka – oblíbené postavy ze stejnojmenných filmů.

shrekc_zpsf9f2d916

 

Nový výzdoba „One Dishrektion“

Chlapci se zřejmě zdáli plakáty moc nehezké, proto se rozhodl překvapit svoji sestřičku. Každou tvář zpěváka skupiny One Direction přelepil jednou velkou zelenou hlavou. Vznikla z toho úplně nová skupina, která by se klidně mohla jmenovat One Dishrektion. Dá se říci, že jeho sestra byla určitě hodně překvapená, když viděla novou výzdobu svého pokoje.

shrekd_zps5112d52d shreki_zps8d94c629 shrekg_zps1cd24516 shrekb_zps1adb052b shreka_zps76ddcbe8 shreke_zps9dd8cc59 shrekf_zps82e87550 shrekh_zps93ad6476

A reakce?

shrekj_zps631154a1

 

Zdroj: imgur.com

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru