Dokonalá pomsta, která baví internet: Bratr své sestře přelepil všechny plakáty s One Direction. Místo zpěváků nalepil Shreka

Přirozená nenávist mezi sourozenci je úplně běžná. Stačí se podívat na YouTube a můžete se ihned inspirovat. Většinou tato „válka“ mezi sestrou a bratrem nastává v pubertě, s čímž je i spojeno lepení plakátů, ze kterých se dívají nejrůznější světové hvězdy.

Stejný případ nastal i u nejmenované rodiny, kde jistý bratr chtěl pomoci své sestře trošku zkrášlit pokoj. Vzhledem k tomu, že jeho sestra byla věrným příznivcem populární skupiny One Direction, měla plný pokoj plakátů právě s těmito zpěváky. Bratr, který se chtěl zřejmě pomstít nebo se jenom jednoduše nudil, vytlačil a vystřihl 350 tváří Shreka – oblíbené postavy ze stejnojmenných filmů.

shrekc_zpsf9f2d916

 

Nový výzdoba „One Dishrektion“

Chlapci se zřejmě zdáli plakáty moc nehezké, proto se rozhodl překvapit svoji sestřičku. Každou tvář zpěváka skupiny One Direction přelepil jednou velkou zelenou hlavou. Vznikla z toho úplně nová skupina, která by se klidně mohla jmenovat One Dishrektion. Dá se říci, že jeho sestra byla určitě hodně překvapená, když viděla novou výzdobu svého pokoje.

shrekd_zps5112d52d shreki_zps8d94c629 shrekg_zps1cd24516 shrekb_zps1adb052b shreka_zps76ddcbe8 shreke_zps9dd8cc59 shrekf_zps82e87550 shrekh_zps93ad6476

A reakce?

shrekj_zps631154a1

 

Zdroj: imgur.com

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru