Domácí zelenina bez práce: Slevový portál nabízí pěstování i pro kozly zahradníky

Chcete vlastní zeleninu a nemáte čas si ji vypěstovat? Pokud ano, pak můžete klidně využít zajímavé akce na slevovém portálu pepa.cz, která nabízí zeleninu přímo z políčka nedaleko Benešova. Nejedná se ovšem o ledajakou zeleninu. Bude sklizena přímo z vašeho pole, a to klidně i vámi samotnými. Žádnými velkými zahradníky přitom být nemusíte a na pěstování nebudete potřebovat skoro žádný čas…

Bio zelenina

Sen a farmě se vám vyplní!

Za pouhých 249 korun se můžete stát farmářem na políčku v Podblanicku nedaleko Benešova. Políčko vám připraví zkušení farmáři a následně vám na něj také zasejí plodinu dle vašeho výběru.

K pěstování tak nebudete potřebovat čas, který je dnes pro mnohé z nás hodně drahý a využíváme jej spíše k výkonu zaměstnání.

Sledujte své políčko online

Políčko, které si budete moci zvolit ve velikosti 5,10 či 15 m2, můžete pravidelně sledovat na fotografiích online.

Pokud to nebudete mít nijak daleko, budete se moci klidně na políčko zajet podívat a zkontrolovat si svou vlastní zeleninu, která na něm poroste. Budete-li chtít, můžete si klidně některé konkrétní úkony udělat sami.

Radost při sklizni zažijete ale i tehdy, když pole necháte obhospodařovat profesionály. Sklizeň si pak budete moci užít v bio kvalitě. O pěstování získáte samozřejmě i certifikát!

Dárkový certifikát farmáře

Zdroj: http://www.pepa.cz/stante-se-farmarem-a-vypestujte-si-tu-nejlepsi-zeleninu-na-pronajatem-policku-2/

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru