Doplněk Chrome: Last.fm, písničky zdarma

Doplněk Chrome: Last.fm, písničky zdarma

pro uživatele používající Chrome, kteří mají rádi muziku zdarma, je jako dělaný nový doplněk internetového prohlížeče Last.fm free music player.

Uživatel nemusí mít zaplacený žádný prémiový účet, jen stačí si vybrat jakoukoliv skladbu z širokého katalogu a internetového rádia. Po na instalování doplňku stačí otevřít jakoukoliv stránku Last.fm, pokud skript rozezná skladbu, zobrazí se u písničky modré tlačítko pro přehrání.

Pro záznam poslouchané hudby, lze v nastavení doplňku se přihlásit a písnička bude zapsána do statistik přehrávače. Last.fm také komunikuje s populárním Groovesharkem, takže skladby se dají vyhledat i přes tento živý stream.

Štítky:

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru