Dovolená na Máchově jezeře

České „malé moře“ (jak je také občas přezdíváno Máchovo jezero) nabízí ideálních prostor k rekreaci a trávení dovolené (v blízkosti je hned několik penzionů, hotelů, restaurací a rekreačních středisek). Jestliže i vy v létě plánujete se vydat na „Mácháč“ a hodláte ze strávit prodloužený víkend, tak si nezapomeňte dopředu rezervovat ubytování Máchovo jezero.

Každoročně se zde totiž koná zajímavá hudebně-kulturní akce, kterou je stále oblíbenější beach open air festival Mácháč, konající se zde pravidelně od roku 2001. Aktuální podoba tohoto populárního hudebního festivalu se ustálila na dvoudenním formátu, který lépe uspokojí tisíce (a někdy i desetitisíce) fanoušků kvalitní i živé hudby z Čech a ze Slovenska, kteří na Máchovo jezero každoročně přijíždějí za hudbou a nepřekonatelným zážitkem. Zdejší pláž Klůček se v polovině srpna promění na plážové festivalové městečko, které pojme na 10 tisíc návštěvníků. Pro tyto návštěvníky festivalu je připravena energií nabitá hudební show, na níž vystupují ti nejlepší interpreti z oblasti aktuální světové hudební scény. Během deseti let trvání festivalu se zde představili například: Boy Georgie, Sydney Samson, Paul van Dyk či Junkie XL.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, jedná se o několikadenní turné. Vrchol programu graduje v sobotu. Sobotní festivalový program je pak věnován převážně zástupcům domácí taneční scény, kteří se snaží za svými zahraničními kolegy v ničem nezaostávat. To všechno doplňuje bohatý vedlejší program, který při dobrém počasí činí z Mácháče pohodovou akci, vydobyvší mu mezi pravidelnými návštěvníky přezdívku „Česká Ibiza“.

Chcete-li se tedy i vy v létě dobře bavit, odpočinout si od každodenního shonu v práci. Přímo geniálním nápadem je dovolená na Máchově jezeře. Rozhodně nebudete litovat. 

Chcete-li tedy utéct každodennímu shonu v práci a odpočinout si, dovolená Máchovo jezero bude pro vás to pravé ořechové. Dá se říci, že nebudete litovat.

Nezapomenutelná dovolená na Starých slapech

Dalším dobrý řešením, kde strávit dovolenou jsou bezesporu Staré splavy, kde se vám též bude určitě líbit. Proto neváhejte, sežeňte si skvělé ubytování Staré Splavy a dovolená může začít!

Nejlepší ubytování čeká na Vás!

A čeho se můžete dočkat? Ubytování ve čtyř hvězdičkovém hotelu, který se nachází hnedka u pláže Máchova jezera! Čekají vás především moderní pokoje s vybavením dle aktuálních trendů.

Z balkónů vás čekají nádherné a romantické pohledy na Máchovo jezero. Některé pokoje lze i spojit prostřednictvím „spojovacích dveří. Tuto možnost hotel nabízí především pro rodiny.

A pro ty nejnáročnější, kteří si chtějí plně vychutnat luxus, jsou v hotelu připravena 2 apartmá a jeden junior suite, kde nesmí chybět velká terasa opět s jedinečným a nezapomenutelným výhledem na okouzlující Máchovo jezero.

Dále vás při vaší dovolené čeká spoustu sportovních a zábavných zážitků. Během vašeho pobytu můžete využít specializovaná sportoviště k aktivnímu pohybu, který je pro naše tělo tím nejdůležitějším. Jedním z nejhezčích zážitků je cykloturistika. Dá se i říct, že výlety na kole a Máchovo jezero jsou synonyma.

Čeká vás tu také spoustu dalších věcí – koupání, lodičky, wellness… Prostě a jistě vás čeká nejlepší dovolená!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru