DROPPIE: Slovenská sociální síť, která přináší revoluční změnu v komunikaci mezi lidmi

DROPPIE: Slovenská sociální síť, která přináší revoluční změnu v komunikaci mezi lidmi

Aplikace Droppie slibuje revoluční změnu v komunikaci mezi lidmi. Je to nová sociální síť, kterou spustil pětičlenný slovenský tým, a má v plánu konkurovat sociálním gigantům jako jsou Facebook, Twitter nebo Instagram.

Aplikace Droppie přináší zcela nový zážitek z komunikace s lidmi kolem vás. Tato nová sociální síť umožňuje komunikaci lidí prostřednictvím fotografií přímo z místa, na kterém byly vytvořeny. Uživatelé této sítě můžou zanechat svůj obrázek prakticky kdekoliv. Vy jen vyzvednet obrázek, kolem kterého projdete, a zanecháte svůj obrázek s textem. Jednoduše tedy chodíte po ulici a narážíte na fotografie, které tam někdo zanechal, a přitom ho vůbec nemusíte znát.

Již byla spuštěna verze pro Android a iOS, modifikace pro Apple Watch je v přípravné fázi, tvrdí Martin Herman, spoluzakladatel Droppie.

Zde stahujte verzi pro: Adroid 

Zde stahujte verzi pro: iOS

Drop_03

A takhle bude aplikace Droppie vypadat ve vašem mobilu

Sociální síť byla testována i na univerzitách v ve Stanfordu a v Californii, kde jsou nové aplikace mladými lidmi přímo vyhledávány. Američany tento originální způsob komunikace velice zaujal. A proč je tato aplikace tak skvělá? Jednoduše proto, že teenageři ji chtějí! Je to velice originální způsob, jak poznat lidi z vašeho okolí, a to velmi originálním způsobem.

zdroj:   droppie.com,    startitup.sk

 

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru