Tisková zpráva: E-kniha „Jsi značka!…ve frontě na banány“ předčila očekávání

V rámci startu projektu Banán za milión, který byl spuštěn na začátku května, byla vydána e-kniha „Jsi značka!…ve frontě na banány“.

Za první dva týdny, kdy je e-knihu možné stáhnout zdarma na internetu, již tuto knihu stáhlo přes 25000 lidí. E-kniha „Jsi značka!…ve frontě na banány“ se tak stala bestsellerem a zájem o stažení e-knihy stále narůstá.

Autorem této knihy je mladý podnikatel a odborník na budování osobních i firemních značek Tomáš Lukavec. Ten postavil e-knihu „Jsi značka!…ve frontě na banány“ na příkladu svého životního příběhu, ve kterém představuje svou teorii o nutnosti budování osobní značky. Podle Tomáše Lukavce je totiž důležitá kvalita vybudované osobní značky k trvalému úspěchu na trhu, ať už obchodním nebo na trhu práce.

„Důležitá je autenticita a správný způsob práce s vlastní osobností. Je to totiž Vaše značka, která prodává,“ uvedl autor e-knihy Tomáš Lukavec.

E-kniha „Jsi značka!…ve frontě na banány“, je součástí kampaně k projektu Banán za milión, kterou Tomáš Lukavec organizuje společně s dalším úspěšným podnikatelem Pavlem Říhou.

Tento projekt se věnuje tématu budování osobní značky. Účastníci, kteří se zapojí do programu, poznají několik klíčových momentů důležitých pro to, aby jejich značka byla na trhu úspěšná.

Objeví, ke kterému ze 4 základních profilů značky směřují a zjistí své silné a slabé stránky, na kterých mohou dále pracovat tak, aby se stali nenahraditelnou značkou na trhu. Nyní je na internetu ke zhlédnutí série úvodních videí zdarma, samotný program půjde do prodeje 22. června.

Tomáš Lukavec je odborníkem na osobní i firemní branding. Má na kontě známá jména jako Mark Dzirasa, Andy Winson, Bob Proctor a společnosti RE/MAX, OVB, Partners a mnoho dalších. On sám je důkazem toho, co říká. Z chlapce, který si ve 14 letech přivydělával na benzínce a neměl lístek na autobus do školy, je nyní uznávaný odborník na budování značek.

Více o informací o projektu na www.banazamilion.cz nebo na www.tomaslukavec.cz.

Kontakt:

Žofie Šmejkalová,

asistentka Tomáše Lukavce

(+420)774304314

info@bananzamilion.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru