EDGE: Bezdrátová sluchátka s umělou inteligencí

Na crowdfundingovém webu Indiegogo se objevil další zajímavý projekt. Tentokrát velkou podporu přispěvatelů získala bezdrátová sluchátka s umělou inteligencí, která chrání sluch pomocí inteligentního upozornění, potlačují šum a nabízí lepší kvalitu zvuku jednotlivých nástrojů.

edgeI

Inteligentní bezdrátová sluchátka EDGE nabízejí svým majitelům dokonalý zážitek z poslechu. Umožňují slyšet zvuky jednotlivých nástrojů kvalitněji než kdykoliv předtím. Inteligentní systém také upozorní posluchače v případě, že již poslouchá hudbu dlouho a hrozí tak poškození sluchu.

360-2

Další výhody sluchátek EDGE

Sluchátka EDGE ale nabízí mnohem více výhod. Kromě toho, že jsou bezdrátová, skvěle padnou a pohodlně se nosí, jejich majitelé jistě ocení také výdrž baterie až 14 hodin a možnost připojení k Bluetooth.

Ochrana sluchu

V dnešní době posloucháme hudbu hlasitěji a déle, a to už od útlého věku. Za tento fakt mohou zejména mobilní telefony i delší životnost baterií.

listening-guardian

Sluchátka EDGE s vámi komunikují v reálném čase o vašich poslechových návycích. Hlasitost sluchátek je monitorována každých 5 sekund a když je zjištěno, že jste hlasitou hudbu poslouchali příliš dlouho, upozorní na nebezpečí poškození sluchu. Zabudovaný software pak automaticky omezí hlasitost hudby.

zdroj/foto: indiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru