Tisková zpráva: Epson na ISE 2016 představí své nejvýznamnější produkty

Epson představuje své nejvýznamnější produkty

Laserové modely mezi několika zbrusu novými instalačními produkty na ISE 2016 (Stánek H90, Hala 1)

3. února 2016 – Na letošním ročníku ISE představí společnost Epson jeden ze svých nejvíce působivých produktů ve své historii účastí na této výstavě. Tyto nové modely, mezi něž patří první laserové instalační projektory využívající širokou škálu technologických inovací, rozšiřují stávající produktovou řadu a společnost Epson tak dále upevňuje svou silnou pozici na trhu.

Na letošním ročníku budete mít možnost poprvé spatřit rovněž novou vlajkovou loď instalačních projektorů Epson. Roman Vejražka, Business Account Manager společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Je pro nás nesmírným potěšením představit nové laserové produkty pro tento segment, a to včetně tohoto nového projektoru. Usilovná práce na této řadě trvala několik let a je výsledkem vskutku nebývalé výše investic do těchto průlomových technologií inspirovaných zkušenostmi zákazníků. Cílem tohoto úsilí bylo zajistit, aby naše produkty splňovaly ta nejvyšší očekávání zákazníků.“

Kromě těchto nových laserových modelů vystavuje Epson novou řadu menších instalačních projektorů EB-G7000 (EB-G7800, EB-G7200W, EB-G7000W,  EB-G7905U, EB-G7900U, EB-G7400U). Tato řada je ideální pro použití v zasedacích místnostech, posluchárnách nebo velkých učebnách. Nabízí množství kvalitativních, funkčních a uživatelsky přívětivých vylepšení, která vysoce kvalitními a profesionálními prezentacemi pomáhá vytvářet správnou atmosféru ve velkých prostorách.

Návštěvníci mohou očekávat, že kromě těchto působivých novinek uvidí na stánku společnosti Epson celou řadu stávajících produktů a řešení připravených pro profesionální AV segment. Chcete-li zjistit více, navštivte naše výstavní stránky na adrese: www.epson.eu/ise .

 Společnost Epson bude na ISE 2016 (9. -12. února 2016) vystavovat v hale 1 na stánku H90.

Štítky:

Komentáře

Nahoru