Dnes vyšlo 1 článků

Escape the Room: Máte hodinu na to, abyste utekli z pokoje, do kterého jste se nechali zavřít

Nová hra doslova omámila New York, jmenuje se Escape the Room a jediným úkolem, který máte je dostat se během jedné hodiny pryč z pokoje, do kterého se navíc necháte dobrovolně zamknout.

Escape the Room – hra, která si získala poměrně velkou oblibu především v New Yorku. O co v ní jde? Zaplatíte agentuře, která vás po dobu 60 minut uzamkne do místnosti. Zní to děsivě? Je to děsivé, proč? Jste uzamknutý v pokoji sám nebo ve skupině a musíte nastřádat všechny nápovědy pro to, abyste se dostali ven. A co je na tom tak děsivého? Většinou ten pokoj je vybaven jako kancelář, takže pro někoho to může být noční můra, neboť si mlže představovat, že zůstal v kanceláři a nemůže se dostat domů. To i v jisté míře dodá hráčům motivaci utéct.

Důležité je zapojit mozek

No, a nyní k té méjně diskutované části, kterou je bez pochyby cena, která pro jednoho člověka činí 28 dolarů. Victor Blake říká, že není jednoduché únik provést a hádanku vyřešit, ale zvládne to prý každý, kdo na tom pracuje a skutečně se snaží racionálně přemýšlet.

 

Rodina z Bostonu vypadá, že na výletu v New Yorku už asi zůstane…
escape the room

Manažer Jack De Stefano vysvětluje pravidla hry.
escape the room2

Victor Blake a jeho šibalský úsměv.
escape the room3

A toto musí vyluštit každý.
escape the room4

Kdo by si nechtěl zahrát na tajného agenta?
escape the room5

Zdroj: www.nydailynews.com

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru