Escape the Room: Máte hodinu na to, abyste utekli z pokoje, do kterého jste se nechali zavřít

Nová hra doslova omámila New York, jmenuje se Escape the Room a jediným úkolem, který máte je dostat se během jedné hodiny pryč z pokoje, do kterého se navíc necháte dobrovolně zamknout.

Escape the Room – hra, která si získala poměrně velkou oblibu především v New Yorku. O co v ní jde? Zaplatíte agentuře, která vás po dobu 60 minut uzamkne do místnosti. Zní to děsivě? Je to děsivé, proč? Jste uzamknutý v pokoji sám nebo ve skupině a musíte nastřádat všechny nápovědy pro to, abyste se dostali ven. A co je na tom tak děsivého? Většinou ten pokoj je vybaven jako kancelář, takže pro někoho to může být noční můra, neboť si mlže představovat, že zůstal v kanceláři a nemůže se dostat domů. To i v jisté míře dodá hráčům motivaci utéct.

Důležité je zapojit mozek

No, a nyní k té méjně diskutované části, kterou je bez pochyby cena, která pro jednoho člověka činí 28 dolarů. Victor Blake říká, že není jednoduché únik provést a hádanku vyřešit, ale zvládne to prý každý, kdo na tom pracuje a skutečně se snaží racionálně přemýšlet.

 

Rodina z Bostonu vypadá, že na výletu v New Yorku už asi zůstane…
escape the room

Manažer Jack De Stefano vysvětluje pravidla hry.
escape the room2

Victor Blake a jeho šibalský úsměv.
escape the room3

A toto musí vyluštit každý.
escape the room4

Kdo by si nechtěl zahrát na tajného agenta?
escape the room5

Zdroj: www.nydailynews.com

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru