Tisková zpráva: ESET chrání e-mailové schránky Seznam.cz už 10 let

ESET chrání e-mailové schránky Seznam.cz už 10 let

Desetileté výročí slaví spolupráce antivirové společnosti ESET s největším českým provozovatelem e-mailových schránek, kterým je Seznam.cz. Bezpečnostní software ESET nyní chrání 14 milionu účtů, na nichž poštovní servery Seznam.cz zpracují denně až 80 milionů zpráv. I proto je nutné pomocí preventivního bezpečnostního řešení skenovat všechny příchozí e-mailové zprávy a účinně tak bránit nebezpečnému šíření malwaru.

„Jsme velice rádi za naší dlouholetou spolupráci, která, jak pevně věřím, vede ke spokojenosti samotných uživatelů Seznamu.cz Email. Prostřednictvím této spolupráce chráníme milióny uživatelů Emailu Seznamu a umožňujeme jim tak bezstarostnou a bezpečnou komunikaci.“ říká Juraj Ferenc, ředitel společnosti ESET software spol. s r.o.

„Stejně jako v loňském roce chceme i letos poskytnout našim uživatelům plný komfort v oblasti bezpečnosti. Každý den ESET překontroluje zhruba 80 milionu zpráv, z nichž je u zhruba 200 kusů zjištěn vir, který samozřejmě není puštěn dál. Díky bezproblémové spolupráci jsme se s ESETem rozhodli dále spolupracovat,“ řekla Blanka Čárová, produktová manažerka služby Seznam.cz E-mail.

O společnosti ESET

Společnost ESET, průkopník v proaktivní ochraně a tvůrce oceňované technologie NOD32, je světovým poskytovatelem bezpečnostního softwaru pro firemní klientelu a domácnosti. Už přes 25 let společnost zaujímá vedoucí postavení v proaktivní detekci hrozeb. ESET získal celou řadu ocenění od AV-Comparatives, AV-TEST a dalších organizací. Produkty společnosti ESET jsou prověřeny miliony uživatelů na celém světě a patří mezi nejdoporučovanější bezpečnostní řešení na světě. ESET disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 180 zemích světa.

Kontakt pro média:

Tomáš Perman

PR Consultant ESET

E-mail: tomas.perman@relativepr.cz

Web: www.eset.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru