Tisková zpráva: Eshop Vašečočky.cz spustil Opakované platby GP WebPay

Zpříjemnit zákazníkům nákup na Internetu, především pak těm, kdo si zvykli na pohodlné platby kartou? Jde to. Pro ty, kdo kartou platí pravidelně, připravili v internetovém obchodě s kontaktními čočkami Vašečočky.cz (ve spolupráci s ČSOB a poskytovatelem on-line platebních řešení GP WebPay) tzv. Opakované platby.

“Dlouhodobě se snažíme našim zákazníkům jejich nákupy co nejvíce usnadnit. Kontaktní čočky patří mezi zboží, které se kupuje opakovaně, naším cílem je odstranit z nákupního procesu vše, co zdržuje – třeba právě vyplňování údajů z platební karty při každé objednávce,“ vysvětluje Vlastimil Vávrů, majitel společnosti Maternia s.r.o., která e-shop Vašečočky.cz provozuje.

„Opakované platby ČSOB a GP WebPay tento problém řeší, údaje z karty zadáte pouze jednou. Vše je přitom transparentní a bezpečné, stejně jako při jednorázové platbě kartou vše probíhá na straně banky.“

Více informací o Opakované platbě naleznete na:

http://www.vasecocky.cz/blog/opakovane-platby.html

O společnosti Vašečočky.cz

Jeden z největších prodejců kontaktních čoček na Internetu ve střední Evropě. Od roku 2008 působí v České republice, v současné době  obsluhuje zákazníky na Slovensku, v Rakousku a Německu. Provozuje 44 výdejních míst, kde si zákazníci mohou objednávku vyzvednout s nulovým expedičním poplatkem.

Měsíčně obslouží více než 14 000 zákazníků, kteří mohou využívat program 365denní garance výměny nepoužitých čoček, bonusový program (dárky ke každé objednávce), sortiment skladem expeduje eshop Vašečočky.cz do druhého dne. Mottem firmy je “Náš zákazník, náš pán”.

Pozn. redakce: S Vlastou Vávrů jsme udělali nedávno rozhovor. Přečtěte si jej také!

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru