Tisková zpráva: Euronics otevírá svou první franšízingovou prodejnu

Síť elektroprodejen Euronics otevírá ve Velkém Meziříčí svou první franšízingovou prodejnu v České republice. Poslední červnový čtvrtek je tak důležitým milníkem v historii nejpočetnější sítě elektroprodejen u nás.

Prodejna bude součástí nové nákupní zóny vybudované na místě bývalého výrobního závodu Kablo. Slavnostní otevření proběhne 26. června v 9 hodin. „Struktura sítě elektroprodejen Euronics je tvořena několika obchodními modely od vlastních prodejen až po prodejny provozované partnery či akcionáři. Filozofii jednotného vzhledu prodejen, nákupního systému a zákaznického servisu budujeme již několik let, avšak franšízing zavádíme poprvé. Pilotní prodejnu bude provozovat jeden z našich dlouholetých partnerů, který od nás získal nejen licenci, ale také plnou podporu v zavádění nového obchodního modelu v rámci naší sítě,“ uvádí tiskový mluvčí Euronics Bohuslav Komín. „Do konce roku plánujeme otevřít ještě dalších 11 nových prodejen, z nichž budou tři franšízingové,“ dodává Komín.

Výhodou franšízingu je mimo jiné on-line systém objednávek, který je propojen také s e-shopem Euronics. Zákazník tedy vidí, zda je jím vybrané zboží dostupné na dané prodejně, může si je tam zarezervovat a jít rovnou koupit.

Na prodejní ploše 550 metrů čtverečních si zákazníci budou moci vybrat z kompletního sortimentu spotřební elektroniky, malých i velkých domácích spotřebičů, IT, foto a GSM techniky spolu s širokou nabídkou příslušenství a doplňkových služeb. Jako vždy si Euronics k slavnostnímu otevření připravil atraktivní letákovou nabídku pro zákazníky. „Tentokrát jsme vybrali zboží napříč celým sortimentem a v nabídce najdete např. pračku nebo i jiné domácí spotřebiče s více jak 50% slevou. Kromě speciálního akčního letáku budeme nabízet také další výhodné nabídky ve formě splátek bez navýšení nebo plošné slevy 10 procent na všechno neakční zboží. Při nákupu nad 5000 korun získá zákazník dopravu zdarma a jako bonus pro prvních 100 zákazníků jsme připravili praktickou nákupní tašku zdarma,“ láká na otevření Komín.

Kontakt:

PR EURONICS

MC CONSULTANT s.r.o.

Jana Holoubková

e-mail: jana@mc-consultant.cz

tel.: 728 670 959

ČTK ke zprávě vydává fotografii, která je k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru